18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Nocna EKSPLOZJA w polskim sklepie. Zamachy na Polaków?

23.08.2021  10:54
Holandia: Eksplozja w polskim sklepie
Holandia: Eksplozja w polskim sklepie Fot: Norbert Rzepka/REPORTER

Holandia stała się miejscem niespodziewanego dramatu. W nocy ktoś wrzucił ładunek wybuchowy do polskiego sklepu. Eksplozja przeraziła wszystkich. Niestety, to kolejny tego typu incydent.

W Holandii doszło do przerażającego i niespodziewanego zdarzenia. Nieznany sprawca wrzucił do polskiego sklepu ładunek wybuchowy, w wyniku czego nocą doszło do eksplozji. Na razie nie ma informacji o ofiarach.

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Lelystad w środkowej Holandii nastąpiła eksplozja w polskim sklepie

- podaje dziennik "De Telegraaf".

Holandia: Kolejna EKSPLOZJA w polskim sklepie

Atak na polski sklep miał miejsce pod osłoną nocy. Do zdarzenia miało dojść około godziny 3:30. Ładunek wybuchowy wrzucony do lokalu wywołał pożar. Funkcjonariusze natychmiast zjawili się na miejscu i badali okoliczności zdarzenia do godzin wczesnoporannych.

Niestety, to kolejny atak na polski sklep w Holandii. Dochodziło już do nich w grudniu 2020 roku oraz na początku i w czerwcu bieżącego roku w Aalsmeer, Heeswijk-Dinther, Beverwijk i Tilburgu. 

W związku z bardzo niepokojącym zjawiskiem policja powołała specjalny zespół, który miał zbadać, czy napady nie mają ze sobą związku. W czerwcu zatrzymano czterech podejrzanych, którzy przebywają obecnie w areszcie.

Czytaj także