18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sceny jak z horroru

Wpadł do owsianki. Potworna śmierć [WIDEO +18]

Wojciech Kozicki
05.08.2022  18:58
Makabryczny wypadek w Indiach. Mężczyzna wpadł do owsianki
Makabryczny wypadek w Indiach. Mężczyzna wpadł do owsianki Fot: Twitter/JohnZ, East News/robertharding

Tragedia w Indiach i śmiertelny wypadek jak z horroru. Indyjskie media poinformowały, że nie udało się uratować mężczyzny, który wpadł do kotła z gorącą owsianką. Poparzenia ciała okazały się zbyt rozległe i lekarze nie zdołali utrzymać go przy życiu.

29 lipca w mieście Maduraj w południowej części Indii doszło do sceny jak z horroru Stephena Kinga. Muthuswami był odpowiedzialny za nadzorowanie przygotowania owsianki na zbliżający się festiwal. Owsianka gotowała się w kotłach stojących przy ulicy. Na nagraniu z monitoringu widać jak mężczyzna nagle oparł się o jeden z nich i wpadł do środka.

Wpadł do gorącej owsianki. Makabryczny wypadek w Indiach

Świadkowie wypadku z trudem wyciągnęli mężczyznę z owsianki, gdy ratownicy przewrócili kocioł. Chociaż wstał o własnych siłach, to okazało się, że ma poparzone 65% ciała. Zmarł po 4 dniach od poparzenia w owsiance.

Policja w Indiach wszczęła dochodzenia ws. owsiankowej tragedii. Żona nieszczęśnika twierdzi, że nieszczęśliwy wypadek mógł być skutkiem ataku epilepsji.

Do podobne wypadku doszło w 2021 roku w Iraku. 25-letni kucharz zmarł po tym, jak wpadł do kotła z gotującą się zupą, którą przygotowywał na przyjęcie weselne. Mężczyzna doznał ciężkich obrażeń - miał poparzone 70 proc. ciała. W podobnym wypadku zginęła w 2016 roku pracownica cukierni w Rosji. Kobieta wpadła do gigantycznego miksera wypełnionego roztopioną czekoladą – przypomina Polsat News.

Źródło: Polsat News