18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmierć wisiała w powietrzu

Horror w samolocie. Bestia pokąsała pasażerkę

Wojciech Kozicki
07.12.2019  15:06
Dramat w czasie lotu samolotem - czy na pewno latanie jest bezpieczne?
Dramat w czasie lotu samolotem - czy na pewno latanie jest bezpieczne? Fot: Pixabay.com

W samolocie airbus A320 nastapił "atak bestii". Linie United Airlines znowu nie do końca zadbały o bezpieczeństwo podczas lotu z San Francisco do Atlanty (rejs UA 575), bo na pokład maszyny dostał się skorpion!

Czy loty samolotem są bezpieczne? Okazuje się, że zabić nas może nie katastrofa lotnicza lub terroryści, a… matka natura. 5 grudnia pasażerka rejsu UA 575, gdy maszyna wzbiła się w powietrze, nagle poczuła makabryczny ból w nodze. Kończyna zaczęła puchnąć, a z kobiecej nogawki wypadł skorpion.

 

Kobieta udała się do toalety i zobaczyła, że jej noga była bardzo pokąsana. Wpadła w panikę, a załoga samolotu złapała uciekającego skorpiona. Bohaterskie stewardessy złapały go w pudełko pozostałe po pokładowym posiłku, a zdjęcie bestii trafiło do internetu.

 Zagrożenie w samolotach!

Pokąsana pasażerka przeżyła i trafiła do szpitala. Wciąż nie udało się ustalić, w jaki sposób pajęczak dostał się na pokład samolotu. Okazuje się jednak, że to nie pierwszy taki przypadek, bo w 2017 roku w samolocie tego samego przewoźnika również zaatakował skorpion. Lot z Houston do Calgary mógł skończyć się tragicznie, któremu to zabójcze stworzenie nagle spadło na głowę.

Czy loty samolotem są bezpieczne? Okazuje się, że zabić nas może nie katastrofa lotnicza lub 

Przeczytaj więcej
Komentarze