18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wyjątkowe pokolenie męczeństwa"

ISIS zapowiada zamachy. Wykorzystają dzieci

23.01.2022  14:17
ISIS zapowiada zamachy. Dzieci mają przeprowadzić ataki
ISIS zapowiada zamachy. Dzieci mają przeprowadzić ataki Fot: Chris Huby / Le Pictorium/East News

Państwo Islamskie zapowiada kolejne ataki terrorystyczne. Ogłosiła, że będą przeprowadzane przez dzieci, które są „pokoleniem wyjątkowym wychowanym w pasji męczeństwa i zabijania w imię Allaha". Celem zamachów mają być kraje „krzyża i apostazji”. Czy Polska jest zagrożona?

Państwo Islamskie, czyli fundamentalistyczna salaficka organizacja terrorystyczna, znowu grozi światu zamachami terrorystycznymi. Jak podaje dziennik „La Razon”, tygodnik islamski Al - Naba (Nowina) wydawany w języku arabskim ogłosił, że terroryści wykorzystają dzieci w wieku 12-18 lat do wykonywania ataków wymierzonych w „państwa krzyża i apostazji”. W tygodniu nazwano dzieci-zamachowców „pokoleniem wyjątkowym”.

Isis wykorzysta dzieci do zamachów terrorystycznych

Jak ujawnia „La Razon”, Państwo Islamskie już szkoli dzieci-terrorystów w Nigerii, Mają być wykorzystane m.in. do odzyskania Rzymu i Al Andaluz (Hiszpanii), co potwierdzają udostępnione nagrania wideo. Przyszli nieletni zamachowcy mają składać przysięgę, że uwolnią swoich więźniów oraz podbiją Rzym i Hiszpanię w drodze dżihadu - świętej wojny. Na wspomnianym nagraniu pokazano również jak dzieci mordują więźniów, m.in. żołnierzy nigeryjskich.

Docelowo ataki terrorystyczne będą jednak przeprowadzone na całym świecie. Co więcej, dzieci przeszkolone w przeprowadzaniu zamachów mają już przybywać do Hiszpanii razem w grupami imigrantów.

Przywódcy Państwa Islamskiego będą przygotowywać pokolenie do wojny. W tym celu uruchomili "instytuty ofensywy szczeniąt". "To pokolenie nieskażonych, z którymi Bóg przygotowuje się do prawdziwej walki przeciwko fałszowi i skorumpowaniu, gdziekolwiek się ono pojawi" – pisze La Razon. (Polsat News)