18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

makabra

Niewyobrażalne bestialstwo! Matka wyprała syna w pralce

02.01.2020  09:48
Niewyobrażalne bestialstwo! Matka wyprała syna w pralce
Niewyobrażalne bestialstwo! Matka wyprała syna w pralce Fot: Madison Country Sheriff's department/Shutterstock

Niewyobrażalne bestialstwo w Indianie. 30-letnia kobieta miała włożyć swojego synka do pralki i uruchomić maszynę. Wszystkiemu jednak zaprzecza.

Straszne doniesienia z Indianapolis. 5-letni chłopczyk padł ofiarą własnej matki. Kobieta miała włożyć go do pralki, po czym sprzęt uruchomić. Twierdzi jednak, że jej synek sam sobie zrobił krzywdę.

30-letnia Heather Oliver utrzymuje, że położyła synka spać. Ten jednak wyszedł z łóżka, wszedł do pralki, po czym zamknął się w niej i w jakiś sposób uruchomił. Odnalazła go we włączonej maszynie, gdy usłyszała, że ta pracuje.

Matka z zarzutami

5-latek pranie przeżył, odniósł jednak poważne obrażenia. Na ciele miał liczne siniaki i obdrapania, wymiotował. Jego stanem zaniepokoił się ojciec, który o pomoc poprosił lekarzy. Ci z kolei wezwali policję, podejrzewając, że maluch został skatowany.

Zapewnieniom 30-latki nie dowierza policja. Są przekonani, że kobieta znęcała się nad synkiem. Wykonali nawet test, sprawdzający, czy da się uruchomić pralkę, będąc w środku - wynik był oczywiście negatywny i rozwiał wszelkie wątpliwości śledczych.

Oliver usłyszała zarzuty zaniedbania dziecka, spowodowania u niego obrażeń oraz doprowadzenia synka do utraty zdrowia.

Przeczytaj więcej
Komentarze