18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chmura śmierci

Potworny wyciek gazu. Rośnie liczba ofiar

Wojciech Kozicki
07.05.2020  20:53
Wyciek gazu w Indiach - rośnie liczba ofiar śmiertelnych
Wyciek gazu w Indiach - rośnie liczba ofiar śmiertelnych Fot: SkyNews

Katastrofa i masakra w Indiach. Wzrosła liczba ofiar śmiertelnych i poszkodowanych po wycieku gazów z zakładów chemicznych. Na ulicach rozegrały się sceny jak z horroru.

W Indiach w zakładach chemicznych w Wiśakhapatnam nastąpił potworny wyciek gazu. Zabójcza chmura sprawiła, że ponad 1000 osób zostało mocno poszkodowanych. Niestety, CNN informuje, że jest już 11 ofiar śmiertelnych, a 3 z nich to dzieci.

Wyciek gazu z zakładów chemicznych

Media relacjonują makabrę, która działa się w okolicy. Ludzie próbowali uciekać z zakładu przed zabójczą chmurą, ale niektórzy padali nieprzytomni na ulicy. Ponad 1000 osób miało poważne problemy z oddychaniem. Ok. 30 osób jest w stanie krytycznym.

Agencja Reutera podała, że w czwartek nastąpił wycieku styrenu w fabryce polimerów. Donosi również, że aż 300 osób musiało zostać hospitalizowanych. Media ustaliły również, że większość ofiar śmiertelnych, to osoby, które straciły przytomność podczas jazdy samochodem lub stojąc na tarasach, z których spadły. Z okolicy ewakuowano 5 tys. osób.

Ciała leżały na ulicy obok samochodów i przewróconych motocykli. Setki osób uciekały przez chmurą gazu, a wielu niosło poszkodowanych i nieprzytomnych na rękach – opisuje CNN

Przeczytaj więcej
Komentarze