18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

makabra

11-latek rozłupał głowę koleżance. Zamordował, bo przegrał w grze

Emilia Waszczuk
08.09.2020  19:46
11-latek zamordował koleżankę. Roztrzaskał jej głowę
11-latek zamordował koleżankę. Roztrzaskał jej głowę Fot: Jan H Andersen/Shutterstock

Makabryczna zbrodnia, dokonana przez dziecko. 11-letni chłopiec z zimną krwią zamordował swoją 10-letnią koleżankę. Powód był kuriozalny.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek 7 września w Indore w Indiach. Już wiadomo, że chłopiec zawlókł dziewczynkę do niezamieszkanej posesji w sąsiedztwie, po czym kamieniem uderzył ją w głowę. Później jak gdyby nigdy nic wrócił do domu.

Dziewczynka nie żyje. Mordercą 11-latek

Ciało dziewczynki odnalazł jej tata - podaje Polsat News. 10-latka około południa wyszła z domu, twierdząc, że chce nazrywać kwiatów. Nie wracała jednak przez kilka kolejnych godzin. Zaniepokojony nieobecnością córki ojciec zaczął jej szukać.

10-latkę znalazł na jednej z działek w sąsiedztwie. Dziewczynka miała roztrzaskaną głowę, zmarła z wykrwawienia. Sprawą szybko zajęła się policja, a świadkowie donieśli, że ostatni raz widzieli ofiarę z 11-letnim kolegą. Ten w czasie przesłuchania przyznał się do zabójstwa.

Chłopiec zabił, bo przegrywał

Powód morderstwa okazuje się kuriozalny - 10-latka miała notorycznie wygrywać z kolegą w grze internetowej "Free Fire". W poniedziałek dzieci miały się o to mocno pokłócić. Część mediów podaje także, że chłopiec oskarżał koleżankę o zabicie jego myszki, pojawiają się także doniesienia o pobiciu, jakiego 11-latek miał doświadczyć ze strony koleżanki i jej młodszego brata.

Policja cały czas bada sprawę, a ciało dziewczynki zostanie poddane sekcji zwłok. Wstępnie wykluczono podłoże seksualne zbrodni i udział w niej innych osób. W zabójstwo dokonane przez 11-latka nie wierzy jednak jego siostra. Dziewczyna twierdzi, że w zbrodnię musiał być zaangażowany ktoś dorosły. Nie wyobraża sobie bowiem, by jej brat był zdolny do takiego bestialstwa, w dodatku powodowanego grą internetową...

Przeczytaj więcej
Komentarze