18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mają 74 i 78 lat

Najstarsi rodzice świata w szpitalu. Nie wytrzymali narodzin bliźniaków

16.09.2019  21:04
Najstarsi rodzice świata w szpitalu. Nie wytrzymali narodzin bliźniaków
Najstarsi rodzice świata w szpitalu. Nie wytrzymali narodzin bliźniaków Fot: Twitter

Ona ma 74 lata, jej mąż 78. Oboje dopiero co zostali rodzicami, po raz pierwszy w swoim życiu. Ale maleństwami się nie opiekują - oboje są o krok od śmierci.

Najstarsza matka na świecie, która dopiero co urodziła bliźniaczki, jest na skraju życia. Niestety, rokowania są bardzo złe i dużo wskazuje na to, że dziewczynki mogą wkrótce zostać sierotami.

74-latka z Indii, która niedawno urodziła dwie córeczki, od dnia, w którym przeszła cesarskie cięcie, nie wyszła ze szpitala. Kobieta przebywa na oddziale intensywnej terapii. Podobnie, jak jej mąż.

78-latek do szpitala trafił dzień po tym, jak pierwszy raz w życiu został tatą. Doznał ataku serca i lekarze starają się teraz uratować mu życie. Stan obojga jest na tyle ciężki, że nie wybrali nawet imion dla swoich pociech!

Zupełnie zdrowe są za to urodzone 5 września bliźniaczki. Opiekują się nimi krewni.

Indie. Kobieta urodziła w wieku 74 lat

Poród w wieku 74 lat

Mangayamma jest najprawdopodobniej najstarszą młodą matką w historii. Od dawna chciała mieć dzieci, ale naturalne metody zawodziły. Postanowiła więc skorzystać z In Vitro. W wieku 74 lat, w styczniu, lekarze zapłodnili komórki jajowe innej kobiety nasieniem jej męża. Mangayamma urodziła we wrześniu.

Przeczytaj więcej
Komentarze