18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

masakra

Pochowali niemowlę żywcem! Tylko dlatego, że było... dziewczynką

15.10.2019  21:43
Pochowali niemowlę żywcem! Tylko dlatego, że było... dziewczynką
Pochowali niemowlę żywcem! Tylko dlatego, że było... dziewczynką Fot: Twitter

Mężczyzna kopiący grób dla własnej córeczki, niespodziewanie usłyszał płacz małego dziecka. Odkrył coś przerażającego - ktoś pochował niemowlę żywcem.

Szok w Indiach. W prowizorycznym grobie ktoś zakopał żywego noworodka. Dziecko żyje - jego płacz usłyszał przypadkowy mężczyzna.

Mieszkaniec wsi kopał właśnie grób dla własnej, zmarłej córki. Nagle jego łopata zatrzymała się na czymś twardym. Gdy pochylił się ku ziemi by wyjąć "przeszkodę", jego uszu dobiegł cichy płacz maleńkiego dziecka. Z przerażeniem odkrył zakopany na głębokości około 90 cm gliniany garnek, a w nim żywe niemowlę.

Bo to dziewczynka

Maleństwo zostało przewiezione do szpitala i tam dochodzi do zdrowia. Lekarze twierdzą, że prawdopodobnie będzie rozwijać się prawidłowo. Sprawą zajęła się miejscowa policja - próbują odnaleźć rodziców dziewczynki.

Władze podejrzewają, że to kolejna próba mordu na dziecku, dokonanego tylko i wyłącznie przez jego płeć. Rodzice w Indiach nie chcą mieć córek, bo muszą płacić wysokie posagi, gdy wydają je za mąż. Dziewczynki postrzegane są w biednych społecznościach jako zbyt obciążające finansowo.

Kraj mierzy się z ogromnym problemem nielegalnych aborcji, dokonywanych na płodach płci żeńskiej. Niestety, ciągle dochodzi tam też do zabijania nowonarodzonych dziewczynek - podaje BBC.

Przeczytaj więcej
Komentarze