18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Póki śmierć nas nie rozłączy...

Panna młoda zmarła na ślubie. Znalazł zastępstwo

Wojciech Kozicki
03.06.2021  14:29
Był jej jwierny aż do śmierci, ale ślub wziął z jej siostrą
Był jej jwierny aż do śmierci, ale ślub wziął z jej siostrą Fot: ADRIAN SLAZOK/REPORTER/East News

Horror na ślubie w Indiach. W trakcie ceremonii panna młoda zmarła na atak serca. Pan młody nie zrezygnował jednak z powiedzenia sakramentalnego „tak” i błyskawicznie znalazł zastępstwo.

Dramatyczny ślub w Indiach. Jak informuje Indo-Asian News Service, 27 maja w indyjskiej wiosce Samspura w stanie Uttar Pradesh podczas ceremonii ślubnej i wymiany girland z wybrankiem, panna młoda zmarła i nie pomogła nawet błyskawiczna interwencja lekarza. Przyczyną śmierci był atak serca.

Śmierć na ślubie, pan młody znalazł nową pannę młodą

Jak opisały lokalne media, po śmierci panny młodej obie rodziny zdecydowały się nie przerywać ceremonii. Po naradzie doszły do wniosku, że co prawda Surbhi zmarła, ale ślub musi trwać. Na ślubnym kobiercu zastąpiła ją jej młodsza siostra. Jak podaje New York Post, ciało zmarłej kobiety przeniesiono do innego pokoju, by móc kontynuować ślub.

To była trudna decyzja dla naszej rodziny. Jedna córka leżała martwa w jednym pokoju, a ślub innej odbywał się w innym pokoju. Nigdy nie doświadczyliśmy tak mieszanych emocji – powiedział wujek panny młodej. (O2.pl)

Gdy tylko zakończyły się uroczystości ślubne, natychmiast rozpoczęto ceremonię pogrzebową.

Czytaj także