18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiele ofiar

Wypadek autobusu. Spadł w przepaść [WIDEO +18]

Wojciech Kozicki
05.10.2022  13:48
Indie. Wypadek autobusu, spadł w przepaść. Wiele ofiar
Indie. Wypadek autobusu, spadł w przepaść. Wiele ofiar Fot: Twitter/BNN Newsroom - screen

Tragiczny wypadek w Indiach. Autobus spadł w 500-metrową przepaść, a liczba ofiar wstępnie wynosi 25 osób. Większość ofiar i rannych, to osoby wracające z wesela. Miała to być nowa droga życia, a okazała się drogą do śmierci.

Wypadek autobusu w Indiach. The Times of India  informuje, że w indyjskim stanie Uttarakhand, na północy kraju, doszło do tragedii. Autokar spadł w 500-metrową przepaść. Policja do tej pory potwierdziła śmierć 25 osób, ale niestety, tragiczny bilans może jeszcze wzrosnąć. Wiele osób trafiło do szpitala.

Wypadek autokaru. Autobus spadł w przepaść w Indiach

Media ujawniły, że autobusem podróżowało ok. 50 osób. Większość z nich to goście wracający z wesela. Państwowe Siły Reagowania na Klęski Żywiołowe i policja w nocy przeprowadziły akcję ratunkową i ocaliły 21 osób. Wiadomo, że akcja ratunkowa była bardzo trudna, a ludzi z wraku autokaru wyciągano za pomocą specjalnego systemu lin.

W tej tragicznej godzinie moje myśli są z rodzinami pogrążonymi w żałobie. Mam nadzieję, że ci, którzy zostali ranni, jak najszybciej wyzdrowieją" - napisał na Twitterze premier Indii.

Przyczyna wypadku jeszcze nie została ustalona. Starszy funkcjonariusz policji Swatantra Kumar Singh powiedział agencji informacyjnej ANI, że na miejscu wciąż pracują służby.

Grupa osób wracała 4 października w nocy autobusem z wesela z Laldhang w dystrykcie Haridwar. W Pauri Garhwal autokar zjechał z drogi i wpadł do głębokiego wąwozu – informuje Polsat News.

logo Tu się dzieje