18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabryczny wypadek

Tragedia na weselu. Kilkanaście kobiet nie żyje [WIDEO]

Wojciech Kozicki
17.02.2022  13:46
Wypadek na weselu w Indiach. Wiele ofiar śmiertelnych
Wypadek na weselu w Indiach. Wiele ofiar śmiertelnych Fot: Chameleons Eye / Rex Features/East News - zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek na weselu! Służby potwierdziły, że jak na razie odnotowano kilkanaście ofiar śmiertelnych. Kobiety i dziewczęta wpadły w Indiach do kilkunastometrowej studni.

Kolejna tragedia na weselu w Indiach. W środę wieczorem na północy kraju, 300 km na wschód od miasta Lucknow, stolicy stanu Uttar Pradesh, doszło do makabrycznego wypadku. Co najmniej 13 kobiet i dziewcząt zginęło, gdy pękła betonowa płyta przykrywająca 15-metrową studnię. Naczelnik okręgu S. Rajalingam poinformował, że ofiary zostały przysypane gruzami.

Wypadek na weselu w Indiach. Wiele kobiet wpadło do studni

Jak podaje radiozet.pl, 11 osób zginęło na miejscu, a dwie zostały przewiezione do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się ich uratować. Policja zapowiedziała, że przeprowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku.

Naczelnik okręgu S. Rajalingam, cytowany przez portal Dailymail, poinformował, że ofiary wpadły do studni i zostały przygniecione gruzami – podaje Radio ZET.

Premier Indii Narendra Modi przekazał wyrazy współczucia rodzinom zmarłych. Obiecał, że zostaną wypłacone odszkodowania w wysokości 2662 dolarów dla każdej z rodzin ofiar śmiertelnych i 665 dolarów dla poszkodowanych. Co więcej, władze okręgu Kushinagar ogłosiły wypłacenie dodatkowych 5 323 dolarów dla każdej rodziny ofiar.

Lokalne służby potwierdziły, że goście wesela brali udział w hinduskiej ceremonii znanej pod nazwą "haldi", podczas której na twarz panny młodej nakłada się kurkumę, która ma przynieść jej szczęście.

Składam najgłębsze kondolencje rodzinom tych, którzy stracili życie. Życzę poszkodowanym szybkiego powrotu do zdrowia. Lokalne władze pomogą we wszelki możliwy sposób  - napisał premier Indii Narendra Modi na Twitterze.

Wypadek na weselu. Kilkanaście osób wpadło do studni [WIDEO]