18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wysokoprocentowa afera

Cud w kanalizacji! Zamiast wody, z kranów popłynął alkohol

07.02.2020  13:56
Cud w kanalizacji! Zamiast wody, z kranów popłynął alkohol
Cud w kanalizacji! Zamiast wody, z kranów popłynął alkohol Fot: Shutterstock

Szok, niedowierzanie, gratka dla alkoholików. W jednym z bloków w mieście Triśur w Indiach, zamiast wody, z kranów popłynął alkohol.

O takich wydarzeniach marzyć mogą najwięksi fani procentów. W jednym z budynków przy dworcu Chalakkudy w Triśur, w niedzielę wieczorem nagle zaczęło bardzo intensywnie pachnieć alkoholem. Gdy nadszedł poniedziałek, wydarzył się cud...

Woda zamieniła się w trunek i lała strumieniami z kranów. Miała brunatny kolor, smakowała i pachniała jak alkohol.

O czwartej nad ranem w poniedziałek nasi sąsiedzi, którzy mają dzieci w wieku szkolnym, obudzili nas, mówiąc, że woda z kranów brzydko pachnie. Matka brała się za gotowanie dla dzieci, kiedy zauważyła śmierdzącą wodę

- opowiedział The News Minute jeden z mieszkańców alkoholowego bloku.

Cudotwórca namierzony

W sumie alkohol z kranów popłynął co najmniej w 18 mieszkaniach (tyle przypadków zostało zgłoszonych). Szybko okazało się też, kto stoi za cudem... Nie, nie był to bóg, prorok czy inny wszechmocny. To urzędnicy.

Obok bloku mieszkalnego, w którym z kranów poleciała wysokoprocentowa ciecz, znajduje się studnia. Stoi tam też budynek, w którym mieścił się niegdyś bar. Przybytek zamknięto już sześć lat temu. Teraz przyszedł czas na utylizację nielegalnego alkoholu.

Urzędnicy nie wiedząc o obecności studni, wylali 6 tysięcy litrów alkoholu do dołu tuż obok. Trunek wymieszał się z wodą i trafił do rur... Ups.

Przeczytaj więcej
Komentarze