18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiele ofiar śmiertelnych!

Katastrofa! Zawalił się budynek mieszkalny!

Wojciech Kozicki
10.06.2021  10:34
Indie. Zawalił się budynek mieszkalny. Wiele ofiar!
Indie. Zawalił się budynek mieszkalny. Wiele ofiar! Fot: SUJIT JAISWAL/AFP/East News

Indie i katastrofa w Bombaju. Zawalił się budynek mieszkalny. Pojawiają się nowe informacie i niestety, wciąż rośnie liczba ofiar śmiertelnych. Jaka była przyczyna zawalenia się budynku?

Tragedia w Indiach. W Bombaju zawalił się budynek mieszkalny w dzielnicy slumsów. Jak na razie potwierdzono, że w katastrofie śmierć poniosło 11 osób, w tym 8 dzieci. 7 osób zostało rannych. Przeprowadzono również ewakuację mieszkańców sąsiednich budynków.

Katastrofa w Indiach, wiele ofiar śmiertelnych

Jak podają AFP o Radio ZET,  6 rannych osób jest w stanie stabilnym, a 30-letmnia kobieta jest w stanie krytycznym i została hospitalizowana. Dramatyczny bilans po katastrofie może jednak wzrosnąć, bo ratownicy nadal szukają pod gruzami osób zaginionych. Mowa jest prawdopodobnie o 3 osobach przysypanych gruzem, o czym informował w rozmowie z dziennikiem "Indian Express" Prabhat Rahangdale z bombajskiego urzędu miejskiego.

Przyczyną katastrofy są monsuny, które osłabiają konstrukcje budynków. W Indiach właśnie rozpoczęła się pora monsunów – podaje Radio ZET.

Czytaj także
Przeczytaj więcej