18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stoimy u progu III wojny światowej

Iran grozi rodzinom z USA: "Będą czekały na śmierć swoich dzieci"

06.01.2020  13:45
Iran grozi rodzinom z USA: "Będą czekały na śmierć swoich dzieci"
Iran grozi rodzinom z USA: "Będą czekały na śmierć swoich dzieci" Fot: SS MIRZA/AFP/East News

III wojna światowa to już tylko kwestia czasu. Iran rozjuszyła śmierć tamtejszego przywódcy. Na jego pogrzeb przybyły miliony obywateli, padły pierwsze groźby. 

III wojna światowa wisi nad nami wszystkimi. Odkąd Donald Trump z powodzeniem zlecił zamordowanie irańskiego przywódcy, Iran zapowiada surową zemstę. Na pogrzebie Kasema Sulejmaniego zgromadziły się miliony obywateli, a większość krzyczała:

Śmierć Ameryce, Śmierć Izraelowi!

Podczas pogrzebu najbardziej dosadnie przemówiła córka Sulejmaniego, która zagroziła rodzinom amerykańskich żołnierzy śmiercią ich dzieci. 

Szalony (prezydencie Donaldzie) Trumpie, nie sądź, że wszystko się skończyło wraz z męczeństwem mojego ojca (...) Rodziny amerykańskich żołnierzy (stacjonujących) w zachodniej Azji będą każdego dnia z drżeniem czekały na śmierć swoich dzieci 

- grzmiała Zeinab Sulejman.

Iran: tłumy na pogrzebie Sulejmaniego

Jeszcze przed rozpoczęciem uroczystości pogrzebowych nowy przywódca Al-Kuds, Esmail Gani, który był do tej pory zastępcą Sulejmaniego, zapowiedział, że Stany Zjednoczone czeka zemsta i z całą pewnością podjęte zostaną ku niej stosowne kroki. 

Wygląda na to, że Iranu już nic nie zatrzyma. 

Czytaj także