18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ameryka drży

Iran zapowiada krwawy zamach na USA! Zemsta będzie sroga

Emilia Waszczuk
09.01.2020  14:47
Iran zapowiada krwawy zamach na USA! Zemsta będzie sroga
Iran zapowiada krwawy zamach na USA! Zemsta będzie sroga Fot: Shutterstock

Ambasador Iranu przy ONZ zapewnił, że jego kraj nie zamierza eskalować konfliktu z USA. Zdaje się jednak, że w swych obietnicach jest odosobniony. Iran zapowiedział gigantyczny atak!

III wojna światowa nadciąga? Konflikt USA i Iranu przeniesie się na kolejne kraje? Świat zastygł w napięciu, wszyscy boją się kolejnych zbrojnych ataków.

Ambasador Iranu przy ONZ obiecał, że jego kraj nie będzie eskalować konfliktu, jeśli i USA się przed tym powstrzyma. Donald Trump w sprawie jednak milczy. W zawieszenie przez niego broni nie każdy wierzy...

Tymczasem z Iranu już docierają ostrzeżenia przed kolejnym, dużo większym i dotkliwszym atakiem. Stoi za nimi Gwardia Rewolucyjna Iranu, która ani myśli amerykanom odpuszczać.

Zapowiadają odwet

W czwartek jeden z przywódców Gwardii - Abdollah Aragi - przekazał irańskiej agencji Tasnim, że Iran "wkrótce w potężniejszy sposób" zemści się na Amerykanach.

Sekretarz Gwardii Rewolucyjnej oznajmił z kolei, że ostatnie ostrzelanie baz wojskowych USA w Bagdadzie, było jedynie pokazem sił militarnych Iranu, a wojska USA "nie mogły kompletnie nic zrobić".

Czytaj także
Przeczytaj więcej