18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Katastrofa Boeinga - trafiła go rakieta

To Iran zestrzelił samolot? Jest NAGRANIE WIDEO!

Wojciech Kozicki
10.01.2020  07:56
Iran i katastrofa samolotu - Boeing został przypadkiem zestrzelony?
Iran i katastrofa samolotu - Boeing został przypadkiem zestrzelony? Fot: Ahmad Halabisaz/Xinhua News/East News, Twitter

Boeing w Iranie trafiony pociskiem? Pojawiają się nowe informacje na temat katastrofy samolotu pasażerskiego lecącego z Teheranu do Kijowa, a premier Kanady Justin Trudeau oświadczył, że samolot został zestrzelony. W sieci pojawiło się szokujące nagranie wideo z momentu, gdy rozegrała się tragedia!

W czwartek świat zamarł, gdy media podały, że ukraiński Boeing 737 rozbił się kilka minut po starcie z irańskiego lotniska. Zginęło 176 osób, z czego 63 to obywatele Kanady. Wszystko wskazuje na to, że samolot został zestrzelony pociskiem ziemia-powietrze.

Najpierw ogłosiły to amerykańskie media takie jak telewizja CBS i tamtejszy Newsweek, powołując się na informatorów z wywiadu i Pentagonu. Nie są to jedynie teorie spiskowe, bo sam premier Kanady Justin Trudeau oficjalnie oświadczył, że jego rząd ma informacje na temat zestrzelenia Boeinga. Powołał się na doniesienia sojuszników i kanadyjskiego wywiadu, ale zastrzegł, że do zestrzelenia mogło dojść nieumyślnie.

Wideo z katastrofy samolotu pasażerskiego

W internecie pojawiło się wideo, na którym rzekomo widać moment trafienia Boeinga przez rakietę. Internauci zwracają uwagę, że widać na nim świetlisty obiekt lecący za samolotem, a sekundę później nastąpił wybuch.

To był przypadek. Irańska obrona przeciwlotnicza była postawiona na nogi, bo tej nocy przeprowadzano atak na amerykańskie bazy w Iraku w odwecie za zabójstwo gen. Sulejmaniego przez USA - twierdzą źródła w Pentagonie, na które powołuje się amerykański tygodnik "Newsweek".

Iran zestrzelił ukraiński samolot? WIDEO z katastrofy!