18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra

W szpitalu obudziła się BEZ CZOŁA. Dramat młodej kobiety

12.09.2020  13:12
W szpitalu obudziła się BEZ CZOŁA. Dramat młodej kobiety
W szpitalu obudziła się BEZ CZOŁA. Dramat młodej kobiety Fot: Thaiview/Shutterstock

Irlandia była miejscem dramatycznego wypadku. Grainne Kealy obudziła się w szpitalu bez czoła... Kolanami pozbawiła się dawnej twarzy. Jej historia może być przestrogą dla innych.

36-letnia obecnie Grainne Kealy, dla której Irlandia jest domem, padła w młodości ofiarą tragicznego wypadku. Kiedy obudziła się w szpitalu, okazało się, że jest pozbawiona czoła. Zmasakrowała sobie twarz własnymi kolanami.

Jak mogło dojść do czegoś tak potwornego? Ta historia jest przestrogą dla każdego, kto jadąc samochodem jako pasażer, lubi trzymać nogi na desce rozdzielczej. Tak właśnie robiła swego czasu 36-latka i zapłaciła za to straszną cenę.

Grainne Kealy z Laois w Irlandii miała 22 lata, gdy wydarzył się koszmar, z którego skutkami zmaga się do dzisiaj. Tego tragicznego dnia jechała ze swoim chłopakiem. Panowały kiepskie warunki atmosferyczne, a trasa pokryta była lodem. Nagle, samochód, który jechał z prędkością około 50 km/h wpadł w poślizg, a potem uderzył w mur.

Irlandia: Kobieta obudziła się bez czoła

Gdyby Grainne nie trzymała nóg na desce rozdzielczej, ta historia miałaby szansę potoczyć się zupełnie inaczej. Niestety, ponieważ miała ten przykry zwyczaj, poduszki powietrzne w chwili uderzenia wypchnęły jej stopy do góry, a kolana wbiły jej się w głowę. Wszystko trwało ułamki sekund, kobieta nie miała czasu na reakcję.

Ten wypadek znacznie zdeformował jej czaszkę. Zdjęcia z tamtych czasów mogą przerazić osoby o słabszych nerwach. Kobieta stanęła przed trudną drogą do zaakceptowania obecnego stanu rzeczy.

Lekarze wykonali niesamowitą pracę, która poprawiła wygląd kobiety, ale mimo to, do dziś boryka się ona z problemami natury neurologicznej. Zdarza jej się gubić słowa, cierpi na dotkliwe bóle głowy i trudno jej się skupić, gdy wokół niej rozmawia zbyt wielu ludzi. 

Irlandka stara się ze swojej historii uczynić coś dobrego. Od wielu lat prowadzi kampanie, które uświadamiają ludzi, jak bardzo niebezpieczne jest trzymanie nóg na desce rozdzielczej samochodu. 

Przeczytaj więcej
Komentarze