18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przykre wieści

Żona Donalda Trumpa nie żyje! "Była niesamowitą kobietą"

15.07.2022  07:29
Nie żyje żona Donalda Trumpa
Nie żyje żona Donalda Trumpa Fot: East News

Żałoba w rodzinie byłego prezydenta USA. Nie żyje była żona Donalda Trumpa Ivana Trump. Kobieta miała 73 lata.

Przykre wieści z rana w piątek 15 lipca. Zmarła była modelka, biznesmenka i ex żona miliardera i byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Ivana Trump miała 73 lata. Kobietę na Facebooku pożegnał syn, informując tym samym świat o swej osobistej stracie.

Z głębokim smutkiem ogłaszamy odejście naszej ukochanej matki Ivany Trump. Nasza matka była niesamowitą kobietą — siłą w biznesie, światowej klasy sportowcem, promienną pięknością oraz troskliwą matką i przyjaciółką

- napisał Eric Trump na Facebooku.
O śmierci byłej żony wspomniał także w jednym z serwisów społecznościowych były prezydent USA Donald Trump. Poinformował, że Ivana zmarła w swoim domu w Nowym Jorku. Zapewnił, że była cudowną kobietą i że niezmiernie smuci go informacja o jej śmierci. - Była wspaniałą, piękną i niesamowitą kobietą, która wiodła znakomite i inspirujące życie - dodał.

Ivana Trump nie żyje

Ivana Trump urodziła się w 1949 roku w Zlinie w Czechach. W połowie lat 70. XX wieku przeprowadziła się do USA, gdzie rozwijała karierę modelki. To tam poznała biznesmena Donalda Trumpa. Wkrótce para pobrała się i doczekała potomstwa, a także milionów. W latach 80. uznawani byli za jedną z najbardziej wpływowych par Nowego Jorku. 

Małżeństwo Donalda i Ivany Trump zaczęło się w 1977 roku, a rozpadło w 1992, gdy na jaw wyszedł romans mężczyzny. Mieli razem trójkę dzieci - Donalda Juniora, Ivankę i Erica. Mimo przykrego zakończenia, po latach Ivana wspierała byłego męża i była m.in. jego doradczynią w czasie prezydentury.

Przyczyna śmierci kobiety nie jest na razie znana.

logo Tu się dzieje