18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ujawniono szczegóły

Żona Trumpa nie żyje! TO NIE BYŁA ŚMIERĆ NATURALNA?!

15.07.2022  09:16
Tajemnicze okoliczności śmierci Ivany Trump
Tajemnicze okoliczności śmierci Ivany Trump Fot: PHOTOlink/Everett Collection/East News

Pierwsza żona Donalda Trumpa nie żyje. 73-letnia Ivana Trump została znaleziona w domu w Nowym Jorku. Co wydarzyło się w jej luksusowym apartamencie?

Pierwsza żona Donalda Trumpa, Ivana Trump nie żyje. Kobieta miała 73 lata. O jej odejściu poinformował najmłodszy syn Eric, wspomniał o niej w mediach społecznościowych także dawny mąż.

Śledczy ani rodzina nie ujawniają, jaka była przyczyna śmierci Ivany Trump. Pojawiły się jednak nieoficjalne doniesienia, pochodzące z szeregów policji. To nie była śmierć naturalna!

Ivana Trump nie żyje. Tajemnicze okoliczności

Polacy o śmierci Ivany Trump usłyszeli po raz pierwszy w czwartek wieczorem. W piątek dowiadujemy się, że kobietę znaleziono w luksusowym apartamencie na Manhattanie około godziny 13.00 czasu nowojorskiego. Leżała na podłodze, u podnóża schodów.

Co ważne, 73-latka jeszcze wtedy żyła, nie reagowała jednak na bodźce i była nieprzytomna. Na miejsce wezwano policję i służby ratunkowe. Wkrótce milionerka zmarła.

Oficjalna przyczyna śmierci nadal nie została ujawniona. Nieoficjalnie u Ivany Trump miało dojść do zatrzymania akcji serca, które nastąpiło w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Anonimowi policjanci w rozmowie z "New York Times" ujawnili, że kobieta najprawdopodobniej spadła ze schodów. Śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich.

Ivana Trump była zdrowa

Co ważne, 73-latka pozostawała w dobrej kondycji, snuła plany na najbliższą przyszłość. Szykowała się do podróży po Europie (miała wyjechać do Saint Tropez na miesiąc), a w czwartek umówiona była do swojego zaprzyjaźnionego fryzjera, u którego czesała się przez ostatnich 20 lat. Ten - w rozmowie z mediami - ujawnił, że jego stała klientka miała przyjść o godzinie 14.00, a ostatnio widział ją w ubiegły piątek. Na nic nie narzekałą, cieszyła się świetnym zdrowiem. 

Ivana Trump nie żyje
Ivana Trump nie żyje Fot: lev radin/Shutterstock

logo Tu się dzieje