18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne WIDEO

Utonęli w windzie w bloku. Makabryczna śmierć

Wojciech Kozicki
05.01.2020  13:27
Śmierć w windzie przez utonięcie - makabryczna historia z Izraela
Śmierć w windzie przez utonięcie - makabryczna historia z Izraela Fot: Policja - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Utonięcie to straszna śmierć. Nie trzeba jednak iść na basen, nad jezioro lub kąpać się w morzu, by woda odebrała życie. W centrum Tel Awiwu ludzie utopili się w… windzie!

Winda śmierci w Izraelu. Tamtejsze służby ratunkowe poinformowały, że 4 stycznia 2 osoby zginęły tragicznie w windzie. Ofiary to 30-letni mężczyzna i kobieta. Do tragedii doszło w bloku mieszkalnym w centrum miasta, gdy rozpętała się ulewa. Woda uszkodziła instalację elektryczną dźwigu, doszło do zwarcia i winda stała się pułapką bez wyjścia. Do środka zaczął wlewać się deszcz.

Jak podają media, para zjechała do parkingu podziemnego po samochód. Garaż była jednak całkowicie zalany, a widoczność była zerowa. Tylko płetwonurkowie byli w stanie dotrzeć do ludzi uwięzionych w windzie.

Kobieta i mężczyźni zostali wyłowieni z windy i przewiezieni do szpitala Sheba Medical Center. Byli w stanie krytycznym i lekarzom nie udało się ich uratować. Media donszą, że już w drodze do placówki medycznej mężczyzna był nieprzytomny i nie oddychał, a kobieta miała pierwsze objawy hipotermii, co potwierdził doktor Yosef Nahon ze szpitala w Tel Awiwie.

Ulewy miażdżą Tel Awiw, a kataklizm jest nie do opanowania. W sobotę zamknięto wiele dróg, gdy poziom wody zaczął dochodzić do pół metra. Padać ma jeszcze do poniedziałku.

Czytaj także
Przeczytaj więcej