18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworność

Rosjanie JEDZĄ PSY I GWAŁCĄ DZIEWCZYNKI

31.03.2022  21:35
Jedzą psy i gwałcą dziewczynki. Prawda o rosyjskiej armii
Jedzą psy i gwałcą dziewczynki. Prawda o rosyjskiej armii Fot: Ukrinform/East News

Wojna w Ukrainie jest wyjątkowo straszliwa i brutalna. Niestety, raz za razem docierają do nas głosy o zbrodniach wojennych rosyjskiej armii. Niektóre przejmują nas prawdziwą grozą.

Jedną z takich informacji jest to, co zostało ustalone przez Ukraińską Służbę Bezpieczeństwa (SSU), która regularnie przechwytuje rozmowy rosyjskich żołnierzy prowadzone przez radio. To, co zostało powiedziane, będzie obecne w naszej pamięci długie lata.

Jedzą psy i gwałcą dziewczynki. Prawda o rosyjskiej armii

Niektóre z tych rozmów to gotowy materiał dla Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze. Ostatnio ujawniono dwie nowe rozmowy, podczas których zdemoralizowani żołnierze Putina opowiadają między innymi o gwałceniu nieletnich Ukrainek. Oblicza wojny nie przestają nas przerażać.

Mamy tutaj trzech czołgistów. Oni zgwałcili dziewczynę. Miała 16 lat. To nasi czołgiści 

- takie rzeczy można usłyszeć, przechwytując rozmowy rosyjskich żołnierzy prowadzone przez radio.

W ujawnionych dopiero co rozmowach zdemoralizowani żołnierze Putina opowiadali właśnie o gwałceniu nieletnich Ukrainek, ale nie tylko. Kolejna rozmowa dotyczyła... jedzenia psówJeśli nie jest to skrajne zezwierzęcenie, to nie mamy słów.

"Czy chociaż jecie jako tako?" - pyta ktoś rosyjskiego żołnierza przez telefon. "Nie jest źle. Ostatnio zjedliśmy ałabaja" - odpowiada żołnierz. Ałabaj to pies, owczarek środkowoazjatycki. "Jecie psy, czy co?" - pyta zaszokowany rozmówca, na co wojak odpowiada, że co prawda mają jeszcze różne dania gotowe, ale już nie mogą na nie patrzeć i "mieli ochotę na trochę mięsa".

Oczywiście nie wszyscy rosyjscy żołnierze są takimi potworami. Niektórzy, widząc to, co dzieje się w Ukrainie przechodzą na stronę najechanego kraju i tworzą tam legion "Wolna Rosja", którego celem jest walka z reżimem Władimira Putina.