18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Jadowita bestia w warszawskim mieszkaniu. Blady strach w stolicy

15.06.2021  18:45
Warszawa: Skorpion w mieszkaniu
Warszawa: Skorpion w mieszkaniu Fot: JAROSLAW JAKUBCZAK/ POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Jadowita bestia została znaleziona w jednym z warszawskich mieszkań na Ochocie. Reszta mieszkańców stolicy przeżywa blady strach - czyżby to była inwazja tropikalnych napastników? Czy PiS zdoła powiązać to z działaniami Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy? W głowie pojawiają się tysiące pytań bez odpowiedzi.

Jadowita bestia w mieszkaniu na warszawskiej Ochocie?! Znajdujemy się daleko od Australii, w której takie rzeczy zdarzają się dość często, a mimo to i nasz kraj potrafi dosięgnąć taka plaga. Osoby, które znalazły w swoim domu skorpiona - do dziś nie mogą otrząsnąć się z szoku.

Na ogół kiedy coś złego dzieje się w Warszawie, partia rządząca momentalnie wiążę to z działaniami prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego. Ciekawe czy tym razem również im się to uda. Sytuacja jest bowiem bardziej niż niecodzienna. 

Mieszkańcy osiedla Szczęśliwice następnym razem dużo dokładniej będą sprawdzać swój bagaż, podczas powrotu z wakacji. Kilkucentymetrowy pasażer na gapę wprosił się do ich domu i napędził strachu! Skorpion to zdecydowanie słaba pamiątka z urlopu.

Warszawa: Skorpion w mieszkaniu na Ochocie

Od kiedy pandemia koronawirusa w Polsce znacząco osłabła - Polacy rozpoczynają swoje pierwsze wyjazdy. Niestety, czasami wiążę się to z innymi niebezpieczeństwami niż zakażenie koronawirusem. Warto więc zawsze i wszędzie uważać.

Pechowi Warszawiacy zauważyli, że mają w domu skorpiona, kiedy po raz pierwszy zirytował się ich pies. Intensywne szczekanie czworonoga zwróciło uwagę jego właścicieli. Gdy przyszli zobaczyć, co się dzieje, ich oczom ukazał się nieprawdopodobny widok - byli przerażeni.

Zszokowani widokiem tropikalnego pajęczaka zawiadomili o sytuacji strażników z Ekopatrolu, którzy natychmiast przybyli do mieszkania. "Z relacji mieszkańców wynika, że mogli go przywieźć z wakacji we Włoszech" - przekazał Jerzy Jabraszko ze Straży Miejskiej.

Funkcjonariusze bezpiecznie odłowili egzotycznego zwierzaka i przewieźli go do Centrum CITES na terenie Warszawskiego ZOO. Oby jak najmniej takich wydarzeń w czasie letnich miesięcy w kraju!