18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy królowa jest zdrowa?

Ujawnił jak naprawdę czuje się Elżbieta II

Wojciech Kozicki
31.10.2021  11:38
Jak się czuje brytyjska królowa? Nowe informacje o stanie zdrowia Elżbiety II
Jak się czuje brytyjska królowa? Nowe informacje o stanie zdrowia Elżbiety II Fot: Shutterstock/Dave Smith 1965

Jaki jest stan zdrowia brytyjskiej królowej? Premier Boris Johnson ujawnił, że rozmawiał z Elżbietą II osobiście i wie jak się czuje. W jakiej formie jest monarchini?

Pałac Buckingham przekazuje kolejne informacje o stanie zdrowia królowej Elżbiety II, uspokajając jej fanów. Tymczasem pojawiają się nieoficjalnie doniesienia, że monarchini czuje się coraz gorzej, a do tego lekarze zabronili jej picia alkoholu i odwołali podróże służbowe. Co gorsza, potwierdzono, że TRAFIŁA DO SZPITALA. Brytyjski premier Boris Johnson postanowił ujawnić jak naprawdę czuje się królowa.

Stan zdrowia królowej. Jak się czuje Elżbieta II?

Jak powiedział brytyjski premier, 95-letnia królowa jest w dobrej formie, chociaż musi podporządkować się zaleceniom lekarzy. Podkreślił, że cały kraj i wszyscy poddani dobrze jej życzą.

Rozmawiałem z Jej Wysokością w tym tygodniu, jak co tydzień i ona jest w bardzo dobrej formie. Musi tylko zastosować się do zaleceń lekarzy i trochę odpocząć i myślę, że to jest najważniejsze. Jestem pewien, że cały kraj dobrze jej życzy – powiedział Boris Johnson.

Co prawda Elżbieta II nie będzie mogła wziąć udziału w Festiwalu Pamięci, który odbędzie się w sobotę 13 listopada, ale ma ona "stanowczy zamiar" uczestniczyć w uroczystościach Niedzieli Pamięci następnego dnia, gdy oddawany jest hołd poległym w czasie obu wojen światowych.

Czytaj także