18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Królowa ubolewa

Jak się czuje Elżbieta II? Niepokojące informacje

20.10.2021  12:51
Królowa Elżbieta II chora? Podróż służbowa odwołana
Królowa Elżbieta II chora? Podróż służbowa odwołana Fot: Tim Rooke / Rex Features/East News

Królowa Elżbieta II nie czuje się najlepiej, a media ujawniają, że jej stan zdrowia ostatnio nieco się pogorszył. Pałac Buckingham przekazał, że Królewska Mość musiała niespodziewanie odwołać podróż do Irlandii Północnej.

Jaki naprawdę jest stan zdrowia Królowej Elżbiety? Niestety, ostatnio dotarły do nas informacje, które nie napawają optymizmem. Tymczasem Pałac Buckingham potwierdził, że władczyni odwołała podróż do Irlandii Północnej, ponieważ „musi odpocząć kilka dni”.

Jak się czuje Elżbieta II? Niepokojące wieści

Pałac dodał w oficjalnym oświadczeniu, że Królowa Elżbieta II „niechętnie zaakceptowała zalecenia lekarzy”, którzy zasugerowali, że powinna kolejne dni przeznaczyć na odpoczynek. Jest jednak w dobrym nastroju, chociaż ubolewa, że nie odwiedzi Irlandii Północnej.

Królowa wysyła pozdrowienia dla ludzi w Irlandii Północnej i ma nadzieję na wizytę w przyszłości – przekazał Pałac Buckingham.

Nie ma co oczekiwać, że Królowa będzie podróżowała tak ochoczo i intensywnie jak Jacek Kurski za pieniądze Polaków. Ma przecież 95 lat, a na tronie zasiada od  6 lutego 1952 roku. Co więcej, jest najdłużej panującą głową państwa na świecie.

logo Tu się dzieje