18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dawka śmiertelna?

Miliony szczepionek do kosza - ciała obce i zanieczyszczenie!

Wojciech Kozicki
26.08.2021  09:04
Japonia i miliony zanieczyszczonych szczepionek. Moderna nie bada preparatu?
Japonia i miliony zanieczyszczonych szczepionek. Moderna nie bada preparatu? Fot: Marek Lasyk/REPORTER/East News

Czy szczepionki na COVID-19 są tak bezpieczne, jak zapewniają producenci? Niekonieczne! Firma Moderna musi się nieźle tłumaczyć, ponieważ w Japonii wycofano około 1,6 mln dawek szczepionki przeciw koronawirusowi z powodu ZANIECZYSZCZENIE PREPARATU. Czy zagraża on życiu i zdrowiu?

Japonia i szczepionkowa katastrofa. Ministerstwo zdrowia, pracy i opieki społecznej potwierdziło, że z japońskiego rynku wycofano około 1,6 mln dawek szczepionki przeciw koronawirusowi koncernu Moderna z powodu zanieczyszczenia preparatu. Ampułki ze szczepionkami zawierały OBCE SUBSTANCJE, o czym poinformowało kilka ośrodków szczepień oraz japoński dziennik finansowy "Nikkei".

Niebezpieczne szczepionki w Japonii. Miliony dawek do kosza!

Czy program szczepień przeciw koronawirusowi w Japonii się zawali? Sytuacja poważna, bo ten region świata wciąż zmaga się z intensywną pandemią. Rząd Japonii w połowie sierpnia przedłużył stan wyjątkowy z powodu szalejącego koronawirusa Delta. Co więcej, 25 sierpnia zatwierdzono plan rozszerzenia stanu wyjątkowego na kolejnych osiem prefektur (Hokkaido, Miyagi, Gifu, Aichi, Mie, Shiga, Okayama i Hiroszima), ponieważ lawinowo rośnie liczba chorych na COVID-19, dziennie wykrywa się ponad 20 tysięcy zakażeń, a służba zdrowia jest przeciążona. Rozważane jest nawet opóźnienie rozpoczęcia roku szkolnego z powodu pogarszającej się sytuacji pandemicznej.

Kilka ośrodków szczepień podkreśliło, że ampułki ze szczepionką zawierają obce substancje. Resort zdrowia obiecał, że postara się zminimalizować braki szczepionek na rynku spowodowane wycofaniem Moderny – pisze „Nikkei”. (rmf24.pl)

Japoński rząd nie bagatelizuje tego, że szczepionki mogą być szkodliwe dla zdrowia i nie zostawia swoich obywateli na lodzie. W ubiegłym tygodniu rząd Japonii zdecydował, że pokryje koszty leczenia 29 osób, które twierdzą, że ich stan zdrowia pogorszył się w związku ze szczepieniem przeciw COVID-19.