18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Coś się rozrywa, leje się ropa"

Jackowski zapowiada KONFLIKT I KRACH w 2021 roku

Wojciech Kozicki
19.02.2021  20:47
Jasnowidz Jackowski ostrzega - nadciąga krach ekonomiczny i III wojna światowa? Morawiecki już wie...
Jasnowidz Jackowski ostrzega - nadciąga krach ekonomiczny i III wojna światowa? Morawiecki już wie... Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski czarno widzi przyszłość Polski. Ledwo przepowiedział koniec Morawieckiego, a w jego wizji już pojawił się wielki krach ekonomiczny i chaos w Europie. Zasugerował, że trzeba szykować racje żywnościowe. Czyżby nadciągała III wojna światowa?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, czyli polski Nostradamus i Baba Wanga w jednym, znowu miał mroczne wizje i skojarzenia na YouTube. Ledwo przewidział kiedy odejdzie premier Morawiecki i ujawnił, że zastąpi go „człowiek bez twarzy”, a już wpadł na trop międzynarodowego spisku.

Jackowski zapowiada krach ekonomiczny. Czy to III wojna światowa?

Jackowski ostrzega, że COŚ wydarzy się 14 czerwca, a lato będzie niespokojne. Twierdzi, że wiele państw Unii Europejskiej od dawna miało pewien wspólny plan, który w tym roku może się zacząć realizować. To będzie podział i chaos. Ujawnił, że Mateusz Morawiecki już o tym wie i „myśli o przygotowaniu racji żywnościowych”.

To będzie idiotyczne, ale premier myśli o przygotowaniu racji żywnościowych, nie dla siebie. Europa się podzieli, to podzielenie może być związane z Ameryką. Coś się rozrywa, żółć wypływa, ropa. Lato będzie bardzo niespokojne. Morawiecki ma w głowie niepokój jako strach. Myśli o 14 czerwca - wspomniał Jackowski i zasugerował międzynarodowy spisek wielu państw.

Co nas czeka? Jackowski ujrzał wielki kryzys ekonomiczny i krach, który zacznie się w USA. Padną wielkie fundusze. Wizjoner mistyk zobaczył też dwie linie i dwie silne osoby przy premierze Morawieckim.

Trzy razy mi się skojarzyło, że USA rozrywają się jako symbol. Potężny krach ekonomiczny w 2021 roku zaleje świat. On jest zaplanowany. To jest rozłożone na etapy i to wcale nie takie krótkie. To ma stworzyć selektywność na świecie, a przerwać to może jedynie konflikt – ujawnia Jackowski.

Czytaj także
Przeczytaj więcej