18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Możecie wylądować w toalecie

Skażone jedzenie w samolotach. Linie lotnicze ostrzegają!

Wojciech Kozicki
12.10.2019  12:12
Skażone jedzenie w samolotach - listerioza będzie dalej zabijać w Europie?
Skażone jedzenie w samolotach - listerioza będzie dalej zabijać w Europie? Fot: Facebook.com/Aircraft Gallery

Holenderskie linie lotnicze KLM nie mogły tego ukrywać, pojawiło się oficjalne ostrzeżenie – w samolotach tego przewoźnika mogło znaleźć się mięso skażone listerią. Pasażerom grozi niebezpieczeństwo?

Jedzenie w samolocie w tym wypadku może sprawić, że niejedna osoba na długo wyląduje awaryjnie w toalecie. Holenderskie linie lotnicze KLM podają, że w klasie biznes,  w mięsie, które podawano podczas śniadań, mogły znaleźć się groźne bakterie. Jeśli ktoś ma objawy zatrucia, gorączkę, bóle głowy i mięśni, to powinien natychmiast zgłosić się do lekarza.

Portal foosafetynews.com podaje, że jedzenie podawane podczas lotów do Polski jest bezpieczne. Mięso pochodzi z zakładu produkcyjnego Offerman

Choroba zakaźna w mięsie

Linie lotnicze ostrzegają, a może po prostu dmuchają na zimne? Przypominamy, że trwa afera ze skażeniem żywności w Belgii, Niemczech i Holandii. Niebezpieczne bakterie w mięsie zabiły tam już 3 osoby! Kilkadziesiąt osób nadal jest chorych po zjedzeniu produktów firmy Wilke, które sprzedawane były m.in. w sklepach Aldi, Bidfood, Jumbo, Sligro i Versunie.

Czytaj także