18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Świat się zmienia

KONIEC FACEBOOKA. Zuckerberg zdecydował

20.10.2021  20:53
Koniec Facebooka
Koniec Facebooka Fot: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

Facebook zmieni się ostatecznie? Najbardziej popularny portal o profilu social media przejdzie rewolucje. Mark Zuckerberg, który jest jego twórcą, już zdecydował. Czy to próba ratowania wizerunku tego medium po ostatnich, bardzo poważnych awariach?

Facebook towarzyszy nam od lat, a dla wielu osób pozostaje narzędziem pracy. Trudno sobie wyobrazić świat bez niego, ale wszystko jest ciągłą zmianą, dlatego nic dziwnego, że nawet on przechodzi rewolucje.

Ostatnio światem wstrząsnęły bardzo poważne awarie Facebooka. Być może plany Marka Zuckerberga są związane właśnie z ratowaniem wizerunku portalu, który uczynił go jednym z najbogatszych ludzi na świecie?

Koniec Facebooka!

Facebook planuje zmianę nazwy swojej firmy. Według ustaleń dziennikarzy wkrótce Mark Zuckerberg ma oficjalnie ogłosić tę decyzję. Facebook nie będzie dłużej Facebookiem? To również trudno nam sobie wyobrazić!

Mark Zuckerberg ma o zmianie nazwy poinformować najpierw swoich pracowników, na specjalnie zwołanej konferencji, która odbędzie się 28 października. Według The Verge, Facebook nie chce być kojarzony wyłącznie z najpopularniejszym mediami społecznościowymi. 

Zmiana nazwy internetowego giganta ma pozwolić korporacji na pokazanie ambicji oraz na zwiększenie uwagi na rozwijaną przez firmę metaverse – cyfrową rzeczywistość umożliwiającą wchodzenie w interakcje w środowisku 3D, w której ludzie będą mieli możliwość poruszania się i komunikowania w świecie wirtualnym.

Firma Marka Zuckerberga być może znacznie się teraz nazywać "Horizon" lub "Horizon Worlds". Sam Facebook pozostanie jednak Facebookiem i dla użytkowników portalu niewiele się zmieni. Myślicie, że takie działania faktycznie podratują wizerunek całej korporacji?

Zobacz także
Czytaj także
Przeczytaj więcej