18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znalezione nie kradzione

Putinowcy kradną swoim broń. "Wskoczył do auta i spie..."

08.05.2022  13:37
Kadyrowcy okradają Rosjan
Kadyrowcy okradają Rosjan Fot: AA/ABACA/Abaca/East News

Ukraińskie służby przechwyciły kolejną rozmowę, z której wynika, że walczący w Ukrainie kadyrowcy rabują nawet swoich sojuszników. Na jednym z nagrań można usłyszeć, że jeden z czeczeńskich bojowników zabrał Rosjaninowi broń, po czym wskoczył do auta i odjechał.

Czeczeńscy bojownicy nazywani kadyrowcami walczą w Ukrainie, wspierając Rosjan. Żołnierze Ci wyróżniają się niebywałą brutalnością oraz znikomą inteligencją. Słyną także z grabieży, których dokonują nawet na swoich sojusznikach.

Czeczeni kradną Rosjanom broń

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała w mediach społecznościowych przechwyconą rozmowę rosyjskich najeźdźców, stacjonujących nieopodal Chersonia. Z zarejestrowanej konwersacji wynika, że jeden z Czeczeńców podczas modlitwy podwędził Rosjaninowi pistolet, a następnie uciekł.

Wskoczył do auta i spie****** - opowiada rozżalony żołnierz.

Rosjanin za karę został odesłany do kopania rowów. Potem przełożeni wyznaczyli mu dwudniowy termin na odzyskanie zguby.

A jak nie znajdę, będę k****, załatwiony! - dodaje.

Kadyrowcy, którzy początkowo mieli odmienić losy wojny, stali się obiektem kpin i memów. Często chwalą się oni zdjęciami oraz nagraniami z pola walki, przez co nazwano ich "tiktokowymi żołnierzami".

logo Tu się dzieje