18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Katastrofa lotnicza na lotnisku. Odrzutowiec zabił rodzinę z dziećmi [WIDEO]

21.04.2020  13:02
Katastrofa lotnicza na lotnisku. Odrzutowiec zabił rodzinę z dziećmi [WIDEO]
Katastrofa lotnicza na lotnisku. Odrzutowiec zabił rodzinę z dziećmi [WIDEO] Fot: YouTube/ Aviation News 24x7

Katastrofa lotnicza na lotnisku w wojskowej bazie lotniczej Adji Kossei w Ndżamenie w Czadzie. Zginęła rodzina z trójką dzieci. 

Tragedia w wojskowej bazie lotniczej Adji Kossei w Ndżamenie w Czadzie. Jak donosi "Daily Mail" wojskowy odrzutowiec przypadkowo wystrzelił, a pocisk uderzył prosto w dom jednego z dowódców. Poza nim, w budynku znajdowała się żona i trójka dzieci - wszyscy zginęli.

Katastrofa lotnicza w Czadzie

Pocisk trafił w dom Mahamata Salaha Brahima, dowódcy gwardii prezydenckiej. Budynek ów mieścił się w sąsiadującej z lotniskiem dzielnicy Farcha Garan Goso. Większość ofiar zginęła na miejscu, a sam wystrzał przeżyła tylko mała dziewczynka, która została przewieziona do szpitala we francuskiej bazie wojskowej. Niestety, lekarzom nie udało się jej uratować. 

Według ustaleń poczynionych przez armię - wystrzał był zupełnym przypadkiem. Dokonał go pilot, który właśnie miał startować z lotniska. Katastrofa lotnicza w takiej formie nie zdarzyła się chyba jeszcze nigdy.

Zdarzenie zostało zarejestrowane na powyższym nagraniu. Wystrzelony pocisk zanim trafił w dom dowódcy - przeszedł jeszcze na wylot przez zbiornik z paliwem. Do wybuchu i pożaru nie doszło tylko dlatego, że był on w chwili zdarzenia pusty.

Współczujemy rodzinom ofiar. 

logo Tu się dzieje