18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne

Katastrofa lotnicza przez brak paliwa. Są ofiary śmiertelne

04.10.2019  11:54
Katastrofa lotnicza przez brak paliwa. Są ofiary śmiertelne
Katastrofa lotnicza przez brak paliwa. Są ofiary śmiertelne Fot: Facebook/@Vladyslav Kryklii

W samolocie zabrakło paliwa. Piloci byli zmuszeni gwałtownie lądować awaryjnie, w wyniku tego działania doszło do katastrofy. Zginęła trójka pasażerów.

Nie tak to miało wyglądać. Lot ukraińskiego samolotu transportowego An-12 linii lotniczych Ukraine International Airlines musiał lądować awaryjnie. Nikt nie spodziewał się, że działanie mające na celu zapobiec katastrofie - doprowadzi do niej. 3 osoby stracił życie.

Katastrofa lotnicza o krok od lotniska

Powodem decyzji pilotów o szybkim, awaryjnym lądowaniu było to, że... na pokładzie skończyło się paliwo! Do dramatu doszło o krok od lotniska we Lwowie. 3 osoby zginęły, 3 są ciężko ranne, a 2 pasażerów wciąż jest poszukiwanych.

Według wstępnych danych, 3 osoby zginęły, 3 zostały ciężko ranne, 2 są nadal przeszukiwane, a akcja ratunkowa trwa. Lądowanie awaryjne jest spowodowane brakiem paliwa. Dochodzenie zostało rozpoczęte

– napisał  ukraiński minister infrastruktury Władysław Kryklij.

Wiadomo już, że wszczęto dochodzenie w sprawie katastrofy. Jakim cudem w trasę wyruszył samolot, w którym była niewystarczająca ilość paliwa? Pytania się mnożą, a odpowiedzi na razie brak.

Przeczytaj więcej
Komentarze