18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lekarz i pielęgniarki nie żyją

Katastrofa samolotu. Nikt nie przeżył

Wojciech Kozicki
06.05.2020  14:21
Katastrofa lotnicza  - lecieli pomagać i zginęli
Katastrofa lotnicza - lecieli pomagać i zginęli Fot: Twitter/Diario El Chubut

Katastrofa lotnicza w Argentynie. W pobliżu lotniska w Chubut samolot stanął w płomieniach. Potwierdzono, że są ofiary śmiertelne. Nikt z pasażerów i członków załogi nie przeżył dramatycznego lądowania we mgle.

Dramat w Argentynie i makabryczna katastrofa. Jak podają lokalne media, na lotnisku w Chubut panowała bardzo słaba widoczność. Mimo mgły, piloci samolotu Learjet 35A lecącego z Santa Fe zdecydowali się na lądowanie. Skończyło się masakrą.

Katastrofa samolotu w Argentynie

Ok. 23:00 (ok. 04:00 czasu polskiego) samolot rozbił się podczas lądowania. Straż pożarna i pogotowie błyskawicznie pojawiły się na miejscu, ale nikogo nie udało się uratować. Na pokładzie samolotu znajdowało się pięć osób ( lekarz, dwie pielęgniarki i dwaj członkowie załogi). Maszyna transportowała artykuły medyczne.

Media podają również, że samolot miał zabrać z kraju pacjenta z Chubut, który wymagał specjalistycznego leczenia w innym miejscu. Jego rodzina czekała na przylot samolotu na lotnisku Esquel Airport i była świadkiem katastrofy.

Przeczytaj więcej
Komentarze