18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczna śmierć gwiazdy

Katastrofa lotnicza. Piosenkarka nie żyje

Wojciech Kozicki
06.11.2021  11:55
Wokalistka Marília Mendonça nie żyje. Katastrofa lotnicza
Wokalistka Marília Mendonça nie żyje. Katastrofa lotnicza Fot: Minas Gerais Military Firefighters Corps/Associated Press/East News

Katastrofa lotnicza w Brazylii. Potwierdzono, że tragicznie zginęła popularna piosenkarka i laureatka nagrody Grammy Marília Mendonca. Jaka była przyczyna katastrofy?

Katastrofa lotnicza w Brazylii. Popularna brazylijska wokalistka i laureatka nagrody Latin Grammy Marília Mendonça leciała na swój koncert. Niestety, nie będzie jej już nigdy dane wystąpić przed fanami. Samolot rozbił się pomiędzy rodzinnym miastem 26-letniej wokalistki - Goiania, a małym miastem Caratingą położonym na północ od Rio de Janeiro.

Piosenkarka nie żyje. Samolot rozbił się w Brazylii

Potwierdzono, że wśród ofiar jest również wuj artystki, jej producent oraz dwóch członków załogi. Służbom nie udało się wciąż ustalić jaka była przyczyna tej katastrofy. Do internetu trafiły już jednak zdjęcia, na których widać szczątki rozbitego samolotu leżące obok malowniczego wodospadu.

Była znana jako "Królowa cierpienia" - w swoich piosenkach skupiała się na doświadczeniach kobiet z nieudanymi związkami - pisze TVN24.

Tragedię ze smutkiem skomentowali m.in. prezydent Bolsonaro i gwiazdor piłki nożnej Neymar.

Informacja o śmierci Mendonçy wywołała prawdziwy wstrząs w Brazylii. Była w tym kraju prawdziwą gwiazdą. 26-latka wykonywała muzykę country, zwaną sertanejo. Słynęła ze swoich feministycznych poglądów, które wyrażała często właśnie w swoich piosenkach. W 2019 roku odebrała nagrodę Latin Grammy za swój album "Em Todos os Cantos" – podaje O2.pl

Marília Mendonça nie żyje. Katastrofa samolotu [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej