18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Samolot się rozbił!

Katastrofa lotnicza. Miliarder nie żyje [WIDEO]

Wojciech Kozicki
15.09.2021  20:12
Katastrofa lotnicza w Brazylii. Samolot rozbił się po starcie
Katastrofa lotnicza w Brazylii. Samolot rozbił się po starcie Fot: Planeta.pl

Katastrofa lotnicza w Brazylii. Awionetka, która wystartowała z lotniska w Sao Paulo, rozbiła się niedługo po opuszczeniu pasa startowego. Potwierdzono, że w katastrofie zginął brazylijski miliarder Celso Silveira Mello Filho.

Tragiczny wypadek lotniczy w Brazylii. Awionetka rozbiła się tuż po starcie z lotniska w Sao Paulo. Brazylijskie media podały, że w katastrofie lotniczej zginął 73-letni biznesmen Celso Silveira Mello Filho, brat szefa koncernu Cosan, jednej z największych brazylijskich firm produkujących cukier i bioetanol.  Jego majątek szacowany jest na 8 mld reali brazylijskich, czyli ok. 6 miliardów złotych.

Katastrofa lotnicza w Brazylii. Miliarder nie żyje

Wciąż nie wiadomo jaka była przyczyna rozbicia się awionetki. Ustalono jedynie, że dramat nastąpił 15 sekund po starcie. Samolot leciał do stanu Parana na północy kraju. W sumie śmierć poniosło 7 osób, w tym pięciu członków jednej rodziny.

Celso Silveira Melo Filho, który był akcjonariuszem koncernu, znajdował się, podobnie jak jego żona, troje dzieci, pilot i drugi pilot na pokładzie maszyny, która rozbiła się tego ranka – potwierdziły brazylijskie media. (Polsat News)

Śmierć biznesmena Celso Silveiry Mello, jego żony Marii Luizy i trójki dzieci w katastrofie lotniczej w Sao Paulo jest przygnębiająca. Łączę się w bólu z członkami rodziny, a także z rodzinami pilotów samolotu, którzy także stracili życie – napisał na Twitterze burmistrz Sao Paulo Joao Doria.

Katastrofa lotnicza w Brazylii. Miliarder nie żyje [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej