18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Buuum! Samolot się rozbił!

Katastrofa lotnicza. Wszyscy uciekli z piekła [WIDEO]

Wojciech Kozicki
19.10.2021  21:28
Katastrofa lotnicza w USA. Wszyscy uciekli z piekła
Katastrofa lotnicza w USA. Wszyscy uciekli z piekła Fot: YouTube/WTHR - screen

Katastrofa lotnicza w USA w Teksasie. Samolot rozbił się tuż po starcie z lotniska, na pokładzie znajdowały się 22 osoby. Zniszczenia są ogromne, ale na szczęście, NIKT NIE ZGINĄŁ!

Dramatyczna katastrofa w USA we wtorkowy poranek miejscowego czasu na terenie hrabstwa Waller w Teksasie. Samolot McDonnell Douglas MD-87 spadł na ziemię tuż po starcie z lotniska Houston Executive Airport. Maszyna zerwała ogrodzenie i runęła na pobliską drogą, a następnie stanęła w płomieniach.

Rozbił się samolot. Dramatyczne nagranie WIDEO

Zniszczenia są ogromne, co widać na zdjęciach i nagraniach wideo z miejsca katastrofy. Na pokładzie znajdowało się 3 członków załogi i 19 pasażerów. Na szczęście wszystkim udało się uciec z samolotu zanim pochłonął go ogień. Tylko jedna osoba potrzebowała pomocy medycznej, ponieważ doskwierał jej ból pleców. 

Na zdjęciach z miejscowych mediów widać, jak na polnej drodze doszczętnie zniszczony samolot zajął się ogniem. Pożar McDonnella Douglasa MD-87 został ugaszony. Przyczyny wypadku będzie badać Narodowa Rada Bezpieczeństwa Transportu (NTSB) – informuje Radio ZET.

Katastrofa samolotu w USA [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej