18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trzymajcie się mocno

Katastrofa lotnicza z perspektywy pilota? To WIDEO Was zmrozi

27.11.2019  10:16
Katastrofa lotnicza z perspektywy pilota? To WIDEO Was zmrozi
Katastrofa lotnicza z perspektywy pilota? To WIDEO Was zmrozi Fot: Adam Staskiewicz/East News

Katastrofa lotnicza jest czymś, co poznajemy wyłącznie dzięki dramatycznym artykułom. Mało kto zastanawia się, jak straszne jest to z perspektywy pilota. Do sieci trafiło drastyczne nagranie, które właśnie to nam zaprezentuje. 

Katastrofa lotnicza zawsze jest wielką tragedią. Wiemy o tym dzięki dziennikarzom, którzy opisują ze szczegółami takie dramaty. Nikt jednak nie myśli, co czuje i widzi pilot samolotu w momencie takiej akcji.

Do sieci trafiło nagranie z kokpitu pilota. Zdarzenie miało miejsce na Florydzie. Podczas nauki latania, odbywającej się w ramach szkolenia dla pilotów - uczestnik stracił panowanie nad niewielkim samolotem. Wszystko zdarzyło się w momencie podchodzenia do lądowania. 

Katastrofa lotnicza widziana okiem pilota

Maszyna została poważnie uszkodzona, a kamera umieszczona w kokpicie pilota nagrała cały dramat. Mężczyzna siedzący w kabinie miał wprost nadludzkie szczęście. 

Na nagraniu widać, że mężczyzna przestaje panować nad samolotem, gdy jego koła dotykają pasa przeznaczonego do lądowania. W pewnym momencie maszyna wypada z pasa i rozbija się o stojące na trawie oznaczenia lotniska.

Mężczyzna trafił do szpitala z lekkimi obrażeniami. Taka katastrofa lotnicza, w której nikt nie ginie - jest praktycznie niemożliwa.

logo Tu się dzieje