18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror na lotnisku

Katastrofa samolotu w Indiach. Jest wiele ofiar!

Wojciech Kozicki
07.08.2020  20:02
Katastrofa samolotu w Indiach - szokujące zdjęcia i wideo
Katastrofa samolotu w Indiach - szokujące zdjęcia i wideo Fot: Twitter/The Times Of India

Katastrofa samolotu w Indiach! Media podają, że maszyna rozbiła się i rośnie liczba ofiar śmiertelnych. Jaka była przyczyna katastrofy?

W Indiach rozbił się samolot pasażerski. Wiadomo już, że był to Boeing 737 linii Air India Express lecący z Dubaju, a na pokładzie znajdowało się 191 osób (174 dorosłych pasażerów, 10 dzieci, 2 pilotów i 5 członków załogi. Jak na razie potwierdzono, że zginęło 14 osób, a 123 jest rannych. CNN podaje, że jedną z ofiar jest pilot samolotu.

W Indiach rozbił się samolot

Do wypadku doszło podczas lądowania na lotnisku Kozhikode Calicut International Airport. Media podają, że samolot wypadł z pasa startowego i rozpadł się na dwie części. Rzecznik prasowy indyjskiego ministerstwa lotnictwa cywilnego Rajeev Jain oświadczył, że na pokładzie samolotu nie doszło do pożaru.

Wciąż trwa akcja ratunkowa. Służby nie ustaliły jeszcze jaka była przyczyna katastrofy.

Na pokładzie znajdowali się obywatele Indii zmierzający do domów w ramach organizowanej przez rząd podczas pandemii koronawirusa akcji repatriacyjnej – pisze rmf24.pl

Zagłosuj

Lubisz latać samolotem?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze