18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka tragedia

Katastrofa w parku rozrywki. Wagon wyleciał z szyn, zginęli ludzie [WIDEO]

29.09.2019  14:05
Katastrofa w parku rozrywki. Wagon wyleciał z szyn, zginęli ludzie [WIDEO]
Katastrofa w parku rozrywki. Wagon wyleciał z szyn, zginęli ludzie [WIDEO] Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Ludzie liczyli na popołudnie pełne rodzinnej rozrywki. Nikt się nie spodziewał, że lunapark stanie się miejscem, które przyniesie niewinnym śmierć i cierpienie. 

Lunapark to miejsce, które uwielbiają szczególnie najmłodsi. Wszystkim parki rozrywki kojarzą się z czymś fantastycznie zabawnym i emocjonującym. Nikt nie mógłby przypuszczać, że to właśnie tam dojdzie do tak przerażającej tragedii.

Dwie osoby zginęły w parku rozrywki

W sobotę w parku rozrywki La Feria de Chapultepec, w stolicy Meksyku doszło do straszliwego wypadku. Podczas przejażdżki kolejką górską, rozemocjonowanych ludzi spotkało najgorsze - jeden z wagoników dosłownie wyskoczył z szyn - w wyniku tego dwie osoby zginęły, a dwie zostały ranne.

W dzisiejszych czasach każdy może udokumentować otaczającą nas rzeczywistość. Dzięki temu z tego wydarzenia zachowały się przerażające nagrania, które mrożą krew w żyłach.

Na jednym z nich, które krąży po internecie widać, jak nieszczęsny wagonik wykonał jeszcze pętle w powietrzu, a potem uderzył z impetem w metalową prowadnicę. Potem spadł on z wysokości 10 metrów. Jak poinformowała rzeczniczka parku rozrywki - wypadek był spowodowany usterką techniczną.

Dwaj mężczyźni w wieku 18 i 21 lat, którzy znajdowali się w wagoniku - zginęli. Ich dwie towarzyszki zostały za to ranne, a także, jak łatwo to sobie wyobrazić - przeżyły traumę.

Lunapark został zamknięty, niestety, te działania nie zwrócą życia młodym mężczyznom. 

logo Tu się dzieje