18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzina prosi o pomoc

Leżał z poderżniętym gardłem. Nieumyślne spowodowanie śmierci?

Bartłomiej Ciepielewski
06.12.2020  16:45
Tragiczna śmierć polskiego kierowcy
Tragiczna śmierć polskiego kierowcy Fot: RAFAL JURKOWSKI/REPORTER

Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie zagadkowej śmierci kierowcy z województwa lubelskiego. Ciało z poderżniętym gardłem znaleziono w kabinie samochodu na stacji paliw. Trwa ustalanie przyczyn zgonu.

Informacje o śmierci kierowcy nagłośniła rodzina zamordowanego kierowcy, która liczy na pomoc w rozwiązaniu sprawy. Ciało mężczyzny znaleziono 21 listopada na jednym z parkingów przy stacji paliw w miejscowości Hohe Börde.

Piszę post, ponieważ liczę na Waszą siłę. W Niemczech został zamordowany mojej kuzynki syn, kierowca tira. Został znaleziony w kabinie samochodu z poderżniętym gardłem. W czwartek był z nim ostatni kontakt, miał jechać do Polski. Został znaleziony na drodze w przeciwnym kierunku - napisała na Facebooku pani Katarzyna.

Rodzina poszukuje wszelkich tropów, które pomogą wyjaśnić sytuację. Cenne mogą okazać się zapisy z kamer samochodowych.

Postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci

Funkcjonariusze jak dotąd nie znaleźli śladów, które mogłyby potwierdzić "ingerencję z zewnątrz". Prokuratura Okręgowa w Lublinie wszczęła postępowanie w sprawie "nieumyślnego spowodowania śmierci". W poniedziałek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok zmarłego kierowcy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze