18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dobrali się

Kim Dzong Un POPIERA PUTINA?!

11.05.2022  09:41
Kim Dzong Un popiera Putina?!
Kim Dzong Un popiera Putina?! Fot: sputnik/Xinhua News/East News

Kim Dzong Un wyraził poparcie dla działań Władimira Putina? Można powiedzieć, że taka sytuacja to prawdziwy sojusz dyktatorski. Czy wojna przez to potrwa dłużej?

Kim Dzong Un sieje grozę w swoim kraju, a Władimir Putin w swoim. Obaj panowie mają wiele za uszami jeśli chodzi o traktowanie innych ludzi i patrzenie na ich dobro. Teraz w obliczu brutalnej wojny w Ukrainie podają sobie ręce?

Kim Dzong Un sprawuje niepodzielną władzę w Korei Północnej, a Władimir Putin żelazną ręką dzierży w swoich pazurach Rosję. Z pewnością panowie świetnie dogadują się w kwestiach politycznych, trudno bowiem odmówić im podobieństwa.

Kim Dzong Un POPIERA PUTINA?!

Teraz Kim Dzong Un symbolicznie wyraził poparcie dla Putina i jego polityki. Dyktator północnokoreański wysłał telegram gratulacyjny do prezydenta Rosji Władimira Putina z okazji Dnia Zwycięstwa — tak podaje Koreańska Centralna Agencja Prasowa. Kim Dzong Un wyraził w nim poparcie dla "sprawy narodu rosyjskiego". Jest to jawne wsparcie Putina w wojnie z Ukrainą.

Czy następne będą północnokoreańskie samoloty nad naszymi głowami? Wszystko jest możliwe! W kwestiach wizerunkowych w oczach Zachodu panowie stracili już wszystko, więc ewidentnie im na tym nie zależy.

Rosja walczy z szantażem wrogich sił oraz o ochronę godności, pokoju i bezpieczeństwa kraju, dziedzicząc nieśmiertelne tradycje zwycięstwa

- cytuje Dzong Una Koreańska Centralna Agencja Prasowa.

Co więcej, przywódca północnokoreański miał również zauważyć, że naród rosyjski "wykazał się niezrównanym heroizmem i duchem poświęcenia, odniósł wielkie zwycięstwo w wojnie o sprawiedliwość, zniszczenie faszyzmu, który stanowił zagrożenie dla przyszłości całej ludzkości".

Piją sobie z dzióbków?