18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Karma wróciła do grubaska?

Kim Dzong Un chory? Szokujące zdjęcia

30.12.2021  20:06
Nowe zdjęcia Kim Dzong Una. Dyktator jest chory?
Nowe zdjęcia Kim Dzong Una. Dyktator jest chory? Fot: Laski Diffusion/Laski Diffusion/East News

Kim Dzong Un to tyran, który odpowiada za śmierć wielu obywateli Korei Północnej. Czyżby jednak przyszła kryska na Matyska? Ujawniono najnowsze zdjęcia dyktatora, na których widać jak drastycznie schudł. Czyżby był poważnie chory?

Korea Północna zmaga się obecnie z morderczym kryzysem, a w kraju zapanował taki głód, że ludzie zabijają się wzajemnie za jedzenie. Tymczasem przywódcą jest intensywnie otyły Kim Dzong Un, który wydaje majątek na jedzenie. Opublikowano właśnie najnowsze zdjęcia dyktatora, na których widać, że bardzo schudł. Dlaczego stracił na wadze?

Kim Dzong Un chudnie. Chory czy na diecie?

Media podejrzewają, że północnokoreańska propaganda potrzebowała odchudzonego dyktatora, bo zwały tłuszczu i pyzata twarz nie współgrały z głodem w kraju. Pojawiły się również kolejne spekulacje na temat zdrowia 3-letniego tyrana.

Widzowie państwowej, koreańskiej telewizji usłyszeli, że "stan Kima łamie serca mieszkańców". Tymczasem w kraju chaotycznie zarządzanym przez dyktatora miliony ludzi cierpią głód – pisze Onet.pl.

O chorobie Kim Dzong Una mówiono już kilka miesięcy temu. Wówczas zauważono na jego głowie podejrzane ciemne plamy. Niektórzy podejrzewali, że mógł to być ślad po interwencji chirurgicznej. Mówi się również, że w 2020 zniknął, ponieważ musiał poddać się poważnej operacji serca.

A może po prostu tyranowi po prostu zalecano, że musi zacząć o siebie dbać? Znany jest z umiłowania do niezdrowego jedzenia, pije też drogie alkohole i pali luksusowe papierosy.

Starszy analityk z seulskiego Koreańskiego Instytutu ds. Narodowego Zjednoczenia (Korea Institute for National Unification), Hong Min mówi, że strata wagi jest prawdopodobnie próbą podreperowania zdrowia lidera, a nie oznaką choroby – pisał niedawno Polsat News.