18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straszna przyczyna chudnięcia

Kim Dzong Un w piekle! Dyktator znika w oczach

16.01.2022  13:28
Kim Dzong Un chudnie w oczach
Kim Dzong Un chudnie w oczach Fot: Alexander Khitrov/Shutterstock

Jeden z najpotworniejszych dyktatorów świata wpadł w swoją własną pułapkę. Kim Dzong Un niknie w oczach. Chudnie, bo Korea pogrążona jest w wielkim kryzysie. 

Co się naprawdę dzieje w Korei Północnej, tego nikt nie wie. Kraj zamknięty jest na świat, a jego przywódca Kim Dzong Nn pilnie strzeże swoich tajemnic i surowo karze za ich ujawnianie. Od pewnego czasu mówi się jednak o wielkim kryzysie i potwornym głodzie, jaki ogarnąć miał państwo Kima.

Ludzie głodują, zatrważająco rośnie liczba ofiar śmiertelnych, w kraju dochodzi już ponoć nawet do walk i morderstw o jedzenie. W tym samym czasie Kim Dzonk Un nie rezygnuje z więzienia obywateli i twardej dyktatury, ludziom zabrania nawet... się śmiać. Teraz zaś sam pada ofiarą swojej przerażającej polityki.

Kim Dzong Un ofiarą głodu?

Media na całym świecie obiegają ostatnio zdjęcie coraz chudszego Kim Dzong Una. Niech was jednak nie zwiedzie jego szczupła twarz - to nie wynik dbania o zdrowie i odchudzania. Nie jest to też wina - jak spekulowano - trawiącej go choroby. Fakt, Kim umiera, ale z głodu.

Znawczyni Korei Północnej doktor Sojin Lim twierdzi, że fakt, iż Kima ubywa, to problem biedy. Ludzie w Korei nie mają co do garnka włożyć i nawet ich dyktator zaczyna cierpieć z tego powodu. Skończył się dostęp do jego ulubionych smakołyków! - Kim Dzong Un uwielbia ser, zajada się fast-foodami, dużo pije. Teraz jednak zamknął granice i odciął sobie dostęp do przekąsek - mówi ekspertka w rozmowie z Metro.

I choć dyktator wygląda coraz lepiej, tłuszczyku ma coraz mniej i jakby daje znać obywatelom, że tak jak oni cierpi, więc jest bardziej wiarygodny, to w jego chudnięciu nie ma niczego zamierzonego. Co gorsza, jeśli nawet on ma problemy z jedzeniem, jak wielkie musi panować w Korei ubóstwo i w jak potwornych czasach żyją tam ludzie?