18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie kimał wiecznie?

Kim Dzong Un ciężko chory? Najnowsze zdjęcia

Wojciech Kozicki
03.08.2021  15:17
Korea Północna wkrótce będzie płakać po Kimie? Nowe zdjęcia
Korea Północna wkrótce będzie płakać po Kimie? Nowe zdjęcia Fot: Laski Diffusion/Laski Diffusion/East News

Kim Dzong Un jest ciężko chory? Najnowsze zdjęcie północnokoreańskiego dyktatora sugerują, że z jego zdrowiem jest coś nie tak. Co oznaczają tajemnicze ciemne ślady na jego potylicy? Czy Korea Północna przygotowuje się na zmianę przywódcy?

Od dawna mówiło się, że Kim Dzong Un ma problemy ze zdrowiem, a media zwracają uwagę na jego znaczącą utratę wagi. Najnowsze zdjęcia wydają się potwierdzać plotki, ponieważ na potylicy komunistycznego dyktatora widoczna jest ciemna plama. Pjongjang milczy w tej sprawie, co tylko podsyca domniemania i plotki.

Czy Kim Dzong Un jest chory? Nowe zdjęcia dyktatora

Jak wyjaśnia NK News, ciemne znamię u Kima widoczne jest najlepiej na zdjęciach z wojskowych uroczystości, które odbyły się między 24 a 27 lipca, oraz na nagraniu z konferencji weteranów wojennych i powiązanych wydarzeń, które odbyły się w dniach 27-29 lipca. Niektórzy podejrzewają, że na potylicy tyrana mogły być widoczne ślady interwencji chirurgicznej.

Plama, dziura lub szew - w zależności od zdjęcia jest widoczna z prawej strony głowy. Na części zdjęć jest okryta plastrem lub niewielkim bandażem – informuje Onet.pl.

Warto przypomnieć, że gdy Kim Dzong Un w maju 2020 r., gdy nie zjawił się na uroczystości z okazji urodzin swego dziadka i założyciela "Dynastii Kimów" w Korei Północnej- Kim Ir Sena, pojawiły się plotki, że przeszedł operację serca. Niektórzy twierdzili, że umarł, a władzę miała przejąć mefistofeliczna siostra Kim Dzong Una.

Czytaj także
Przeczytaj więcej