18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące informacje

Kim Dzong Un jest w stanie krytycznym. Walczy o każdy oddech

21.04.2020  11:43
Kim Dzong Un jest w stanie krytycznym. Walczy o każdy oddech
Kim Dzong Un jest w stanie krytycznym. Walczy o każdy oddech Fot: Wikipedia

Kim Dzong Un jest symbolem brutalnego reżimu. Przywódca Korei Północnej jest w stanie krytycznym i możliwe, że nastąpiła u niego śmierć mózgu. Takie szokujące informacje zdobył amerykański wywiad. 

Kim Dzong Un, który ludziom Zachodu kojarzy się wyłącznie z władzą, brutalnością i reżimem, poważnie podupadł na zdrowiu. Amerykański wywiad ustalił, że dyktator przeszedł medyczny dramat i aktualnie znajduje się w stanie krytycznym.

Kim Dzong Un jest w stanie krytycznym

Kim Dzong Un przeszedł operację serca, która skończyła się poważnymi powikłaniami. Możliwe, że u przywódcy nastąpiła śmierć mózgu, która jest równoznaczna z brakiem nadziei na powrót do zdrowia i sprawności. Można powiedzieć, że walczy on teraz o każdy oddech.

O sprawie poinformowało CNN, powołując się właśnie na amerykański wywiad. Ustaleń tych nie potwierdzają jednak źródła w Seulu ani Pjongjangu. Plotki o pogarszającym się stanie zdrowia Kima, krążyły już wcześniej.

Od dłuższego czasu Kim Dzong Un nie pokazywał się publicznie, co wzbudziło zainteresowanie zachodnich mediów. Dyktator nie pojawił się nawet na obchodach urodzin swojego dziadka, dawnego północnokoreańskiego dyktatora Kim Ir Sena.

Myślicie, że to zakończy reżim? 

Czytaj także