18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec dyktatora

Kim Dzong Un nie żyje? Panika w Korei Północnej

22.04.2020  20:49
Kim Dzong Un nie żyje? Panika w Korei Północnej
Kim Dzong Un nie żyje? Panika w Korei Północnej Fot: Facebook

Kim Dzong Un zniknął. Pojawiają się niepokojące głosy o jego śmierci i cała pogrążona w mrokach reżimu Korea Północna zaczyna panikować.

Kim Dzong Un od dłuższego czasu nie pokazywał się publicznie. Nikt nie wiedział, co dzieje się z dyktatorem do momentu wycieku szokujących wieści amerykańskiego wywiadu. CNN ustaliło, że przywódca znajduje się w stanie krytycznym po operacji serca.

Podobno dotknęła go śmierć mózgu. Jeśli to prawda, nie ma szansy na powrót do pełni władz fizycznych i umysłowych, a kraj będzie potrzebował nowego przywódcy. Do tej roli typowana jest 31-letnia siostra Kima.

Kim Dzong Un nie żyje?!

Niemniej, wiele osób spekuluje, że Kim Dzong Un już od dawna nie żyje i państwo po prostu stara się to utrzymać w tajemnicy, zanim zdecyduje, co w tej sytuacji począć. Tymczasem Koreańczycy spanikowali. Rzucili się wir panicznych zakupów na wypadek kryzysu.

Jeden za drugim znikają artykuły podstawowej potrzeby. Najpierw to były cytryny, ale stało się jasne, że wkrótce skończy się wszystko

– mówił jeden z informatorów NK News.

Koreańczycy czują się mocno zagrożeni z powodu koronawirusa, a teraz jeszcze dochodzi do tego tajemnicze zniknięcie Kima. Specjaliści nie są pewni, która kwestia bardziej skłania ludzi do panicznego odwiedzania sklepów.

Miejmy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni. Na naszych oczach dzieje się historia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej