18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czemu Kima ni ma?

Czy Kim Dzong Un nie żyje? Rosjanie ujawnili prawdę!

Wojciech Kozicki
29.04.2020  13:54
Kim Dzong Un nie żyje? Rosjanie ujawniają nowe informacje
Kim Dzong Un nie żyje? Rosjanie ujawniają nowe informacje Fot: Facebook/Webtekno

Czy Kim Dzong Un nie żyje? A może umarł, jest chory lub zamienił się w warzywo po operacji? Rodzą się kolejne teorie spiskowe, podejrzenia mnożą się szybciej niż koronawirus. Tymczasem Rosjanie ujawniają, co dzieje się z sadystycznym grubaskiem. Korea Północna nie będzie w żałobie.

Śmierć Kim Dzong Una jeszcze nie nastąpiła i nawet nie zanosi się, by komunistyczny dyktator wybierał się w podróż w zaświaty. Rosyjski polityk Kazbek Taysayev twierdzi, że Kim po prostu jest zajęty codziennymi obowiązkami. Potwierdził to szef grupy Rady Federacji Rosyjskiej ds. Współpracy z parlamentem Korei Północnej Oleg Melnichenko.

Gdzie jest Kim Dzong Un?

Dowody? Przedstawiciele Dumy powołują się na rozmowy z dyplomatami z Pjongjangu. Północnokoreański przywódca podobno przekazuje polecenia swoim podwładnym i nawet wysłał osobiste pozdrowienia prezydentowi Republiki Południowej Afryki Cyrylowi Ramaphosie.

Rosjanie są przekonani, że gdyby Kim podupadł na zdrowiu, jego bliscy sojusznicy zagraniczni z pewnością by o tym wiedzieli. Taysayev wszystkie plotki o chorobie i śmierci Kima uważa za bezpodstawne. Jednak do internetu trafiło wideo z pogrzebu Kima i zapewne dopóki nie pokaże się przed kamerami, nikt do końca nie uwierzy, że jest cały i zdrowy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej