18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

plotki wróciły

Kim Dzong Un nie żyje? Wystąpienie jego siostry zszokowało

10.07.2020  08:42
Kim Dzong Un nie żyje? Plotki wróciły
Kim Dzong Un nie żyje? Plotki wróciły Fot: KCNA via KNS/Associated Press/East News

Przywódca Korei Północnej Kim Dzng Un nie żyje? Plotki o śmierci dyktatora powróciły po wystąpieniu jego siostry.

Kilka miesięcy temu świat obiegły plotki o ciężkim stanie zdrowia, a później o śmierci Kim Dzong Una. Przywódca Korei Północnej tygodniami nie pokazywał się publicznie, a o jego zdrowiu mówiły media na całym świecie.

Plotka okazała się nieprawdą, a Kim został sfotografowany na otwarciu fabryki. Minęło trochę czasu, a on znowu zniknął. Pojawiła się za to jego siostra.

Kim Dzong Un nie żyje?

Kim Jo Dzong w ostatnich dniach poinformowała, że planowany w tym roku szczyt przywódców, w którym udział wziąć mieli prezydent USA i Kim Dzong Un może się nie odbyć, bo Kima na nim nie będzie. Jako oficjalny powód Kim Jo Dzong podała złe stosunki z USA.

Po jej wypowiedzi ponownie zaczęły się spekulacje o zdrowiu i śmierci dyktatora z Korei. Dlaczego zniknął, odwołuje ważne spotkanie, a w jego imieniu występuje siostra? Jak podaje "Express", powody nieobecności mogą być różne:  ciężki stan zdrowia, śmierć lub... obawa przed zakażeniem się koronawirusem. Jaka jest prawda?

Przeczytaj więcej
Komentarze