18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jesteśmy zgubieni

Kim Dzong Un stanie u boku Putina?!

14.06.2022  12:21
Kim Dzong Un POPIERA PUTINA?!
Kim Dzong Un POPIERA PUTINA?! Fot: Yuan Xinfang/Xinhua News/East News

Kim Dzong Un po raz kolejny podkreśla swoją sympatię dla Władimira Putina. Czy tym samym możemy zakładać, że wkrótce losy wojny w Ukrainie ulegną zmianie?

Kim Dzong Un sieje grozę w swoim kraju, a Władimir Putin w swoim. Obaj panowie mają wiele za uszami jeśli chodzi o traktowanie innych ludzi i patrzenie na ich dobro. Teraz w obliczu brutalnej wojny w Ukrainie podają sobie ręce?

Kim Dzong Un sprawuje niepodzielną władzę w Korei Północnej, a Władimir Putin żelazną ręką dzierży w swoich pazurach Rosję. Z pewnością panowie świetnie dogadują się w kwestiach politycznych, trudno bowiem odmówić im podobieństwa.

Kim Dzong Un POPIERA PUTINA?!

Teraz Kim Dzong Un symbolicznie wyraził poparcie dla Putina i jego polityki. 12 czerwca, kiedy to obchodzony był dzień Rosji - przywódca z Korei postanowił złożyć Putinowi najlepsze życzenia. Reszta państw się do tego absolutnie nie kwapiła.

Czy następne będą północnokoreańskie samoloty nad naszymi głowami? Wszystko jest możliwe! W kwestiach wizerunkowych w oczach Zachodu panowie stracili już wszystko, więc ewidentnie im na tym nie zależy.

Rosja walczy z szantażem wrogich sił oraz o ochronę godności, pokoju i bezpieczeństwa kraju, dziedzicząc nieśmiertelne tradycje zwycięstwa

- cytuje Dzong Una Koreańska Centralna Agencja Prasowa.

Jeszcze nie tak dawno przywódca północnokoreański miał również zauważyć, że naród rosyjski "wykazał się niezrównanym heroizmem i duchem poświęcenia, odniósł wielkie zwycięstwo w wojnie o sprawiedliwość, zniszczenie faszyzmu, który stanowił zagrożenie dla przyszłości całej ludzkości".

Piją sobie z dzióbków?

logo Tu się dzieje