18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Świat w szoku

Kim Dzong Un w tragicznym stanie. Nowe informacje o dyktatorze

28.04.2020  12:56
Kim Dzong Un w tragicznym stanie. Nowe informacje o dyktatorze
Kim Dzong Un w tragicznym stanie. Nowe informacje o dyktatorze Fot: Facebook

Kim Dzong Un zniknął i cały świat zastanawia się, co przydarzyło się dyktatorowi. Jest coraz więcej sprzecznych informacji - niektóre są wyjątkowo szokujące.

Kim Dzong Un zniknął i nie wiadomo, co dzieje się z dyktatorem. Pojawiały się pogłoski o tym, że jest w stanie krytycznym, a nawet, że nie żyje i wkrótce w obowiązkach głowy państwa zastąpi go jego demoniczna siostra.

Niemniej, są nowe informacje o dyktatorze Korei Północnej. Thae Yong-ho, były dyplomata z Korei Północnej, który uciekł z kraju, po czym został wybrany do parlamentu w Korei Południowej, twierdzi, że jeśli Kim Dzong Un żyje, to musi mieć jakieś niesamowicie poważne problemy zdrowotne.

Kim Dzong Un nie może chodzić?

Jego zdaniem dyktator jest w stanie tragicznym, skoro nie uczestniczy w najważniejszych uroczystościach w państwie. Gdyby mógł choćby chodzić - ze względów propagandowych i tak pokazałby się publicznie.

Kim Dzong Un jest nie tylko liderem Korei Północnej, ale też wnukiem Kim Ir Sena. Dla ludzi z Korei Północnej to naprawdę nienormalne (że nie uczestniczył w obchodach – przyp. red.). Nie jestem pewien, czy rzeczywiście miał jakąś operację, ale pewne jest jedno – nie jest on teraz w stanie chodzić lub stać

– powiedział Thae Yong-ho w rozmowie z CNN.

Korea Północna w żaden sposób nie ustosunkowała się do informacji elektryzujących świat zachodni.

Jedyni ludzie, którzy mogą potwierdzić jego stan zdrowia, to jego żona, siostra lub bliscy współpracownicy. Nie sądzę, aby którakolwiek z plotek na temat operacji bądź miejsca jego pobytu była oparta na faktach

– twierdzi Thae Yong-ho.

Myślicie, że poznamy prawdę?

logo Tu się dzieje